Dziś opowiem Wam, dlaczego „Różany Ogród” jest moją nagrodą i darem od i dla Wszechświata?

Dużo przeszłam w swoim życiu bardzo trudnych chwil w dzieciństwie, śmierć rodziców i dwóch braci, mój rozwód w wieku 27 lat. Byłam mocno pokiereszowana przez życie. Opisałam to w kilku książkach, między innymi w „Radosnej Książce”, której jestem współautorką. Do 2011 roku żyłam jeszcze w uśpieniu swojej mocy, którą odkryłam po odnalezieniu swojej Duszy, czekała na mnie wiele lat, wcześniej odczuwałam osamotnienie, lęk, smutek i często zwątpienie.

Po odkryciu w sobie Boskiej i wolnej Istoty dostałam niesamowite wsparcie od Wszechświata, aby uwolnić z Siebie to co nie było moją prawdą tylko iluzją, w którą wcześniej uwierzyłam. Wsłuchiwałam się w Siebie i w zaufaniu uczyłam się nowych metod, narzędzi, aby być bliżej Siebie.

Na początku przyszła do mnie joga śmiechu, metoda podnosząca poziom energii, zmieniająca przekonania, dodająca odwagi i pozwalająca na odczuwanie szczęścia z obecnej chwili, wtedy jeszcze nie odczuwałam wewnętrznej radości i spokoju. Do tej pory prowadzę warsztaty jogi śmiechu, bo poznałam potężną moc śmiechu.

 

Pracowałam też z głosem, śpiewałam i tańczyłam. Kiedy byłam na balkonie i świadomie oddychałam na sercu usiadł motyl, był to dla mnie przekaz, żeby nauczyć się więcej o oddechu. W szkole Coaching Oddechem usystematyzowałam w sobie wiedzę i dotarłam z oddechem do zakamarków, które czekały na świadomy oddech i przytulenie. Od tamtej pory prowadzę sesje oddechowe, które transformują na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Przyszedł taki piękny czas, że poczułam w sobie błogi spokój, radość istnienia i spełnienie z dzielenia się ze światem – śmiechem, pracą z głosem i oddechem. Śpiewająca cisza we mnie i ciepłe serce przyciągało do mnie wiele cudownych ludzi, sytuacji, obfitości, darów i inspiracji. Nawet warsztaty w Kręgu Kobiet, które prowadzę zawsze są to przepiękne miejsca otulone różami. Kwiat RÓŻY jest symbolem czakry serca, symbolem miłości bezwarunkowej.

Podczas pandemii będąc na hawajskim masażu zobaczyłam w wizji Siebie, a słońce rozświetliło moją wizję – dotykałam w niej czule twarzy innej osobie i obok mnie były piękne róże. Trochę wyglądało tak, jakbym komuś masowała twarz w Różanym Ogrodzie.

Poczułam wewnętrzną radość i taniec mojej duszy, że chodzi o przekazywanie bezwarunkowej miłości w uśmiechu, rozmowie, oddechu i dotyku. Dosyć szybko wykreowałam wskazówki mojej Duszy.

Nauczyłam się w Szkole Multiterapii metody „Lifting Terapeutyczny Twarzy DRE” – stymulacja tkanek twarzy pod względem energetycznym i fizycznym, aby wpływać na piękno ciała i duszy.

Dzięki temu powstała moja perełka „Różany Ogród”, w którym jest picie różanej herbaty, sesja oddechowa, zapach róż, masaż twarzy, uśmiech, czułość tworzą przestrzeń do bezwarunkowej i leczącej miłości. Nie ważne co przeszłaś/eś w życiu. Masz w sobie moc i piękno, przypomnisz sobie w czułości, dotyku i oddechu, będę przy Tobie. Wspieram w budzeniu wewnętrznej mocy, odmładzaniu twarzy, a przede wszystkim wydobywaniu blasku Duszy.

Przyszły też do mnie dwa piękne miejsca w Warszawie, gdzie „Różany Ogród” wpisał się doskonale w moją wizję.
Jeszcze dodam, że wygrałam sesję zdjęciową w Atelier Górnośląska agaskorupka.com.

To piękny dar dla mnie i nie przypadek, bo też w tym miejscu robię ceremonie piękna.
Lubię też zaprzyjaźnione miejsce w Warszawie Naturalne Centrum Zdrowia.

Zapraszając Ciebie do Różanego Ogrodu to tak naprawdę zapraszam do Przestrzeni SERCA. Każda osoba po ceremonii piękna ciała i duszy wychodzi w ręku z piękną różą, wcześniej jest serdeczne przytulenie i uśmiech z serca.

Odczuwam wewnętrzne spełnienie jak widzę uśmiechnięte i zrelaksowane, błyszczące swoim blaskiem twarze.

Zapraszam na ceremonie „Różany Ogród”
https://www.elzbietadabrowska.pl/rozany-ogrod/

Ogromna wdzięczność za piękne opinie.