Blog

 

Niesamowity i pełen wglądów dzień

Niesamowity i pełen wglądów dzień w Szkole Coaching Oddechem. Byłam w uważności i zaufaniu do tego, co wyłania się w wewnętrznej przestrzeni ... Podczas sesji oddechowej poczułam swoje ciało, zostałam zaproszona do głębszego oddychania. Po kilku chwilach...

czytaj dalej

Dr Prawda

Kilka dni temu dotknęłam zakopanej głęboko sprawy, która bardzo mnie wzruszyła i przywołała stare i trudne wspomnienia.
Kilka lat już idę ścieżką miłości, z której nie schodzę, nawet gdy pojawiają się przeszkody, bo już wiem, że jedyna słuszna droga to droga do prawdy.

czytaj dalej

Błogosławieństwo doświadczania

Mój Tata zmarł nagle, kiedy miałam 17 lat i czułam wtedy ogromny żal do niego, że zostawił mnie i nie był dla mnie wsparciem, kiedy go bardzo potrzebowałam. Czułam wewnętrznie, że porzucił mnie emocjonalnie, kiedy miałam 3 latka. Wtedy podjęłam decyzję, że jeżeli Tata nie okazuje mi uczuć, to ja wolę zamknąć swoje serce, aby nie czuć wewnętrznego bólu.

czytaj dalej

Kopciuszek czy królewna?

Niesamowita historia ... wydaje się, że jest opowieścią z dzieciństwa o spełnianiu marzeń lub dostawaniu wymarzonych darów.   Teraz będzie historia prawdziwa z wczoraj i z przed kilku dni. Ciekawa jestem, jak ją odbierzecie, co poczujecie w sercu? Ostatnio lubię...

czytaj dalej

Otrzymaj e-book: 

JAK W 5 DNI UWOLNIĆ

RADOŚĆ I GŁOS? 

Wszystko to zaraz po podaniu imienia

oraz adresu e-mail.

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności w pasku dolnym.

Zgody udzielasz  AKADEMIA RADOSNEGO ŻYCIA ELŻBIETA DĄBROWSKA w Piastowie 05-820, ul. J. Dąbrowskiego 16 m 17