Zapraszam Cię do „RÓŻANEGO OGRODU” – na lifting terapeutyczny twarzy DRE na bazie olejku różanego ze świadomym oddechem i różaną herbatą.

Podczas sesji doświadczysz odmładzającego i uzdrawiającego dotyku – wielowarstwowy lifting terapeutyczny twarzy DRE na tkankach limfatycznych, mięśniowych, nerwowych i powięziowych oraz nauczysz się świadomego oddychania.

Zapach róż, herbata różana i świadomość oddechu pozwoli Ci w pełni się zrelaksować, tak aby ciało mogło zdrowieć, a twarz jako odzwierciedlenie blasku Duszy – świecić blaskiem.

To nie tylko odmładzający zabieg (następuje produkcja hormonu młodości DHEA), to przede wszystkim spotkanie się ze sobą, budowanie świadomości, komfortowe zadbanie o Siebie, to wyznanie miłości Sobie.

Sesja niesie doznania na wielu płaszczyznach:
– wielowarstwowy dotyk twarzy
– zapach (różany olejek)
– nauka świadomego oddechu
– głęboka relaksacja
– smak (różana herbata)
– muzyka lub cisza (do wyboru)
– budowanie świadomego życia

Sesja ekskluzywna 2h – 250 zł (różana herbata + coaching oddechem (sesja oddechowa) + lifting terapeutyczny twarzy DRE)

Sesja komfortowa 1,5h – 200 zł (różana herbata + nauka świadomego i uzdrawiającego oddechu + lifting terapeutyczny twarzy DRE)

Sesja podstawowa 1h – 150 zł (różana herbata + lifting terapeutyczny twarzy DRE)

 

Wychodząc z gabinetu dostaniesz

moje ciepłe przytulenie, uśmiech z SERCA i różę

Sesje – Warszawa – tylko w weekendy.

„Ceremonia piękna Ciała i Duszy Różany Ogród to pełen relaks i głęboki oddech. Pani Elżbieta poprzez dotyk i delikatne prowadzenie wprowadziła mnie w nieznane dotąd zakamarki podświadomości, poszerzając moją perspektywę. Nie wiem jak, ale pod wpływem tego cudownego doświadczenia otworzyłam się na nowe i delikatne przeżywanie świata. Dziękuję i zachęcam”
Magdalena Pawlak

„Podczas zabiegu odczuwałam miłość, ciepło, czułość i bezpieczeństwo. Odkrywałam w sobie to co już jest. Podczas dotykania kolejnych warstw twarzy czułam przepływ krwi, limfy, mięśnie, powięzi i kości. Dotyk prawej strony twarzy czułam impulsy w lewej półkuli i odwrotnie. Zapach róży działał na mnie kojąco. Dwa razy pociekły mi łzy wzruszenia i nigdy czegoś taki pięknego nie przeżyłam”

Maja

„To był głęboki relaks, świadomy oddech, przyjemność. Czułam ciepło i miłości”
Ania

„Poczułam się lekko, jakby ktoś wyczyścił mi wnętrze, było w nim czysto. Czułam energię jak poruszała się w ciele. Odczuwałam przyjemność i cieplej spojrzałam na świat. Byłam otulona pięknym różanym zapachem. Dotyk był ciepły, delikatny i przyjemny, Przepiękna muzyka. Na koniec zobaczyłam w sobie kryształ prześwietlony światłem, byłam otulona miłością i zachciało mi się tańczyć”
Iza

„Po zabiegu byłam super zrelaksowana, spałam jak dziecko do 9.30 w niedzielę co się nie zdarza”
Joanna

„Byłam w Różanym Ogrodzie 🌹🌹🌹 .Ten Ogród żyje dzięki miłości wspaniałej Kobiety- Eli. To tutaj, oprócz różanej herbaty doświadczysz masażu DRE twarzy. Cudownie pachnące olejki różane zapewniaja odprężenie i relaks. To tutaj możesz udać się w podróż do wnętrza siebie , nie obawiając się oceny lub opinii. Tutaj jest inny świat, bo przepełniony troską i wpatrzeniem w serce i w ciało drugiego człowieka. Profesjonalizm idzie w parze z ogromnym oddaniem pacjentowi. To dar, to praca realizowana z pasją. Ja byłam, doświadczyłam. I polecam. Bo tutaj jest artyzm i najwyższy kunszt . Tutaj jest miłość do drugiego człowieka. Dziękuje” ❤️
Agnieszka