Dołącz do Trenerów Akademii Radosnego Życia

KURS TRENER RADOŚCI – GOŚĆ

Głos, Oddech, Śmiech, Cisza Akademia Radosnego Życia

Czas trwania: 14 h w godz. 10-17 (weekend)

Lokalizacja: Strefa Soho Work & Chill Out, ul. Mińska 25a/U 15,
03-808 Warszawa

Zapraszam Cię na dwudniowy kurs trenerski, na którym chciałabym nauczyć Cię mojej nowatorskiej metody pracy z uwalnianiem emocji.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

– interesujesz się rozwojem osobistym i duchowym i szukasz nowych dróg

– chcesz podnieść swój poziom świadomości i szukasz narzędzi do samorozwoju

– prowadzisz warsztaty i konferencje i chciałbyś/ chciałabyś wzbogacić swoje zajęcia o nowe metody i narzędzia

– chcesz zwiększyć wiedzę na temat wykorzystania w swojej pracy głosu, oddechu, śmiechu i medytacji

– pragniesz zwiększyć wiedzę i poznać techniki, które wspierają w uwalnianiu emocji

– pracujesz z ludźmi i chciałbyś / chciałabyś dołączyć do swojej pracy narzędzia uwalniania emocji poprzez pracę na wielu poziomach

– chcesz pracować z ludźmi i prowadzić warsztaty

– tak jak ja pragniesz nieść do świata pokój i radość

– kurs skierowany jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, w wieku 26-99 lat.

Dlaczego warto

Na kursie przekażę Ci konkretne narzędzia i nauczę metody, która jest owocem mojego 9-letniego doświadczenia w pracy z uwalnianiem emocji. Dzięki nim możesz podnosić jakość swojego życia poprzez osiąganie głębszego spokoju i zrozumienia. Możliwe jest również doświadczanie integracji na poziomie ciała, umysłu i emocji.


Nauczysz się konkretnych metod umożliwiających uwalnianie głęboko ukrytych emocji. Uwalnianie emocji prowadzi do poprawy stanu zdrowia, odblokowania naturalnych zdolności i potencjału, doświadczania poczucia spełnienia i obfitości. Otrzymasz narzędzia do prowadzenia warsztatów, które mogą być kierowane do różnorodnych grup odbiorców: dzieci, dorosłych, seniorów, osób niepełnosprawnych, aby wzbogacać i podnosić jakość ich życia.

 

Udaj się w podróż w głąb siebie, odnajdź w sobie wewnętrzny spokój i nieś go innym.

Elżbieta Dąbrowska

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia oraz autorka i nauczycielka metody GOŚĆ – Głos Oddech Śmiech Cisza. Jest certyfikowanym trenerem yogi śmiechu i coachem oddechu , mentorką, prelegentką na konferencjach, bohaterką książek, od lat prowadzi indywidualne sesje i warsztaty. Wspiera ludzi w odnalezieniu wewnętrznej radości, miłości i wolności, poprzez pokochanie siebie i uwolnienie się z blokujących przekonań i wzorców.

Opis modułów

Twoja inwestycja

Trenerzy Radości


Pierwsi w Polsce Trenerzy Radości – metodą GOŚĆ
 Głos Oddech Śmiech Cisza.

 

Prowadzenie warsztatów dla grup (dzieci, dorośli, seniorzy i osoby niepełnosprawne)

w obszarze pracy z ciałem, umysłem i emocjami poprzez śpiew, oddech, śmiech i medytację.

 

ANNA SOBCZYK

Trenerka Radości

MARTA SKROK

Trenerka Radości

MONIKA JASZCZURA-SYNOWIEC

Trenerka Radości

m-jaszczura@o2.pl

+48 601 537 780 

MONIKA SYLWESTROWICZ

Trenerka Radości

EWA BŁAŻEJCZYK

Trenerka Radości

KATARZYNA ZIĘTEK

Trenerka Radości

MAGDALENA MAJEWSKA

Trenerka Radości

JAKUB GORAJ

Trener Radości

jakub.goraj92@gmail.com

+48 881 383 126

MAGDALENA ZAWISTOWSKA

Trenerka Radości

jaszczuczek@buziaczek.pl 

+48 691 669 529

ANNA KOKOCIŃSKA

Trenerka Radości

ania1@gmail.com

+48 533770793

MAŁGORZATA KWAPIEŃ

Trenerka Radości

AGNIESZKA OTTO

Trenerka Radości

agaotto@hotmail.com

+48 504002170

DANUTA BRZDĘK

Trenerka Radości

jakucja55@interia.pl 

+48 570353582 

EWA GORZELAK

Trenerka Radości

Opinie o kursie

Dziękuje Ci Eluniu, że w 2013 roku zasiałaś we mnie piękne ziarno. Wtedy, 10 lat temu, na mojej pierwszej w życiu jodze śmiechu z Akademią Radosnego Życia, poczułam i podjęłam decyzję, że chcę odnaleźć w sobie ten skarb, te zasoby, o których zapomniałam przez lata. To joga śmiechu i spotkania z Tobą w zabawie, radości, głośnym śmiechu, w grupie otwartych ludzi sprawiły, że dzisiaj pragnę WIĘCEJ dla siebie i dla innych.

Kiedy zaproponowałaś mi swój autorski kurs trenerski – Trener Radości GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza wiedziałam, że jestem już na to gotowa, by poznać i nauczyć się kolejnych narzędzi, które pozwolą mi nieść RADOŚĆ, MIŁOŚĆ i SPOKÓJ w życie innych ludzi. Dziękuje z całego serca Eluniu, że nauczyłaś mnie jak to robić.

Ewa Błażejczyk

Kurs trenerski – GOŚĆ w Akademii Radosnego Życia był wisienką na torcie, na mojej drodze do znalezienia prawdziwej radości. Otrzymałam dużo więcej niż się spodziewałam. Poza wieloma narzędziami potrzebnymi do bycia trenerką radości, takimi jak głos, oddech, śmiech i cisza, Ela Dąbrowska przekazała nam jeszcze najważniejszą, wspieraną wieloletnim doświadczeniem wiedzę. Aby nieść prawdziwą radość z serca trzeba mieć czystą intencję, trzeba zaakceptować swoje wszystkie słabości, ukochać je i z wdzięcznością przekształcić w radość, która równa jest miłości do siebie i wszystkich istot. Dziękuję Elu za możliwość uczestniczenia w kursie, który poruszył do głębi moje serce i duszę. Czuję się gotowa do niesienia tej radości światu. Wdzięczność, radość, miłość

Agnieszka Otto

„Ela to cudowna, mądra kobieta, którą mam przyjemność znać od 2013 roku. Wszystko co robi i wnosi do świata, jest przepełnione bezwarunkową miłością i światłem. Taki też był kurs trenerski GOŚĆ, w którym uczestniczyłam. Te dwa dni, w pięknym miejscu z wartościowymi kobietami, był dla mnie niezapomnianą podróżą w głąb siebie. Techniki stosowane przez Elę ,uwalniały we w mnie różne emocje. Moje serce doświadczyło : wzruszenia, stanu błogości, intensywnego śmiechu ,stanu głębokiej ciszy. Po raz pierwszy w życiu ,,bawiłam się ” się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. To doświadczenie było bardzo radosne i uwalniające zarazem. Uzdrawiająca moc tych praktyk i uczestnictwo w tym kursie, pogłębiło jeszcze bardziej moje pragnienie, aby tak jak Ela, ofiarowywać napotkanym ludziom więcej swojego uśmiechu i radości. Dziękuję, dziękuję, dziękuję – Elu” – Danusia

Danuta Brzdęk

 

Moje spotkanie z GOŚCiem w Akademii Radosnego Życia Elżbiety Dąbrowskiej zapoczątkowało zmiany których cały czas doświadczam. Kurs trenerski, którą prowadzi Ela daje niesamowitą energię, błogość i radość. Ćwiczenia oddechowe i stan skupienia osiągany podczas praktyki pozwala każdego dnia stawać się bardziej pewniejszą siebie, akceptującą i radosną osobą. Podczas kursu spędziłyśmy na rozmowie z Elą wiele czasu, a ona z wyrozumiałością i cierpliwością tłumaczyła jak synchronizować ruch z oddechem, zajrzeć w głąb siebie i w sobie odnaleźć spokój, miłość, radość i akceptację. Ela nauczyła mnie też spontanicznego śmiechu i pokochania swojego głosu. Ktoś mnie kiedyś spytał , ale po co Ty to robisz, tracić czas, kto tak w ogóle oddycha, śmieje się, medytuje? Owszem może to tylko dla niektórych oddech, głupi śmiech, czy bezczynne siedzenie …ale wyobraźcie sobie jak niewyobrażalne są te oddechy i ten stan skupienia na nich , ten radosny śmiech skoro dają tyle energii, radości, szczęścia, sennej błogości które działają jeszcze na długo po tym kiedy kończymy zajęcia. Cieszę się, że GOŚC stanął na mojej drodze, to była mogę powiedzieć jedna z tych chwil która wszystko zmienia. Pozwala wzrastać, odpuszczać, doświadczać i kochać lub kochać, doświadczać, odpuszczać, wzrastać to już zależy tylko od nas samych co i jak wybierzemy.

Jeden z Mistrzów ZEN powiedział: „Wiosłuj, wiosłuj lekko po rzeki korycie. Radośnie, radośnie, snem tylko jest życie”.

Do zobaczenia ĢOŚCie i GOŚCiówy. Zapraszam do współpracy i wspólnej praktyki!

Katarzyna Ziętek

Kurs trenerski GOŚĆ u Eli Dąbrowskiej to najlepsza inwestycja na każdym poziomie. Jest to kurs jaki od dawna chciałam przejść, ale nie było odpowiedniej osoby … i wtedy pojawiła się Ela.

GŁOS – dzięki pracy z nim nauczyłam się go poprawnie używać, mówić głośniej i wyraźniej oraz śpiewać, nie bać się wystąpień publicznych.
ODDECH – to filar, od którego wszystko się zaczyna. Moja przepona w końcu zaczęła być używana, mój oddech przestał być płytki. Oddech jest wspaniałym narzędziem, którym możemy sobie sami pomóc w trudnych sytuacjach. Na kursie nauczyłam się różnych oddechów i form medytacji. a wszystko to w kameralnej grupie, bliskich i świadomych kobiet,
ŚMIECH – podstawy jogi śmiechu, wartość śmiechu, radości, bawienie się oraz odkrywanie w sobie wewnętrznego dziecka, które  nigdy z  nas nie ulotni się, to elementy kursu, które pokochałam. Rozluźnienie i spokój, jakie daje śmiech są nieocenione.
CISZA –  najważniejszy punkt na koniec, pozostawanie w sobie, bycie tu i teraz, bez ucieczek, akceptowanie swoich myśli i emocji oraz pozwolenie im by  przepływały jak chmury na niebie.. to esencja ciszy w nas.. zatrzymanie się w tym danym momencie, bez oceniania, martwienia i porównywania.. niby wszystko takie proste, ale bez praktyki nie pójdzie się dalej.
Elementy GOŚCIA to wartości, które chcę dalej nieść… szerzyć i propagować na Świecie. Uzdrawiająca moc tych praktyk jest dla mnie oczywista, dlatego zapraszam do współpracy osoby zainteresowane pracą ze mną.
Polecam z serca kurs u Elżbiety Dąbrowskiej. Stwórzmy Naszą Planetę radośniejszą i spokojniejszą,
Z miłością,
Marta Skrok

Moja przygoda z Akademią Radosnego Życia zaczęła się w momencie, kiedy to zastanawiałam się nad podjęciem życiowej, trudnej i bolesnej decyzji. Dzięki Eli Dąbrowskiej zrozumiałam, że nic się w życiu nie dzieje bez przyczyny i czasem musimy zderzyć się z rzeczami, które są dla nas bolesne. I tak się stało i okazało się, że w moim przypadku koniec jest początkiem czegoś nowego. Nowego spojrzenia na życie i otaczającą mnie rzeczywistość. Na nowo odkrywania kim jestem, czego pragnę i do czego dążę. Gdy Ela zaproponowała mi udział w kursie GOŚĆ nie zastanawiałam się i od razu postanowiłam w nim uczestniczyć, gdyż wiedziałam, że wiedza tam zdobyta i ciepło jakie tam dostanę zaprocentują w przyszłości. I nie pomyliłam się, gdyż już pierwszego dnia kursu zrozumiałam, że swoje szczęście „trzymam” we własnych rękach, i że kluczem do sukcesu jest słuchanie siebie i swojego serca.
Gorąco polecam kurs GOŚĆ jeśli chcesz tak jak ja podążać ścieżką samorozwoju i szukasz sposobu, który będzie pięknym i radosnym spotkaniem w skrytości serca z samym sobą.
Monika Jaszczura-Synowiec

Elę znam od ponad 7 lat i niczym Anioł pojawiła się ona na mojej drodze. Dzięki Eli zaczęłam przygodę z rozwojem duchowym i trwa ona aż do dziś. Kurs GOŚĆ dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą rozwijać się duchowo oraz mieć pozytywny wpływ również na życie innych ludzi. Jest to jeden z nielicznych kursów, który kształci trenerów z serca. Tylko dzięki pracy w miłości i nauczaniu z serca możemy zmieniać ten świat. Bo jak powiedział Ghandi „ Bądź zmianą. Której pragniesz w życiu”. Najpierw musimy pozbierać zagubione części siebie, aby potem móc wspierać innych w odkrywaniu ich wewnętrznego światła. Bo to światło tam jest, często tylko zamknięte w naszej wewnętrznej piwnicy. Kurs Eli to odrobina teorii, a przepełniony jest właśnie światłem, cudną energią, wspaniałymi ludźmi, pięknym miejsce, smacznym jedzeniem, wartościowymi historiami oraz przede wszystkim praktyką osobistą.

Do zobaczenia na ścieżce pełnej radości, światła i miłości.

Katarzyna Dziubałka

Na kurs trenerski GOŚĆ Akademii Radosnego Życia przywiodła mnie intuicja. Zawodowo i z pasji jestem mocno związana z obszarem rozwoju osobistego i jako coach pracuję pytaniami tak, żeby moi rozmówcy rozpoznali, czego tak naprawdę chcą dla siebie, postawili sobie konkretne cele i zaplanowali drogę do ich osiągnięcia. Kurs Eli był dla mnie krokiem w stronę rozwoju duchowego, który pozwala wsłuchać się w głos swojego serca. Wzbogaciłam swój warsztat o techniki pracy z ciałem, rozpoznawania swoich cieni i oglądania siebie w lustrze oczu innych osób. Te dwa dni spędzone razem z CUDowną Elą i resztą kursantów – wspaniałych, otwartych ludzi – zostawiły we mnie łagodność, pozytywną energię i poczucie wewnętrznej spójności. Polecam kurs wszystkim, którzy są gotowi na piękną podróż wgłąb siebie, zatrzymanie się tu i teraz, objęcie siebie czułą uwagą i zintegrowanie wszystkiego, co buduje pełnię „ja”.

Anna Sobczyk

 

Warsztat GOŚĆ to zebranie 9 letniego doświadczenia przez Elę w uwalnianiu emocji. Gdy Ela opowiedziała mi o swoim autorskim kursie trenerskim GOŚĆ to poczułem, że ten kurs jest dla mnie. GOŚĆ pochodzi od słów Głos, Oddech Śmiech i Cisza. Każdy z poszczególnych modułów jest szczegółowo omówiony w odpowiedniej kolejności, z każdego modułu wykonywaliśmy mnóstwo ćwiczeń praktycznych. Czego się dowiedziałem? Poznałem kilka różnych technik uwalniających emocje. Wczułem się w głos mojego serca i poznałem wartości mojego serca. Zrobiliśmy ćwiczenia rozluźniające poprzez śmiech oraz odgrywanie kreatywnych scenek za pomocą śmiechu oraz nauczyłem się integrować swoje niechciane cząstki mnie, które zostały odrzucone i zakopane do podświadomości czyli cienie. 2 dni były bardzo bogate w wiedzę teoretyczną, którą potem była poparta praktyką. Dostaniesz też od Eli podręcznik z ćwiczeniami podsumowujący kurs. Warsztat przebiegał w miłej i wspierającej atmosferze wśród wspaniałych kobiet z Elą na czele. Bardzo polecam kurs trenerski GOŚĆ u Eli. Co otrzymasz? Gotowe narzędzia do pracy z ludźmi, wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat uwalniania emocji za pomocą głosu, śmiechu, ruchu, oddechu i ciszy.

Cieszę się, że byłem pierwszym mężczyzną, który wziął udział w kursie trenerskim GOŚĆ 😉

Z całego serca polecam i zapraszam do kontaktu.

Jakub Goraj

Kiedy Elżbieta Dąbrowska zaproponowała mi uczestnictwo w jej autorskim kursie trenerskim GOŚĆ, nie wahałam się długo. Początkowo chciałam to zrobić dla siebie, Ela jest dla mnie przewodnikiem na ścieżce duchowego rozwoju i uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez nią warsztatach. Ufałam więc, że odkryję coś co powinnam, że to będzie kolejny krok. Nie myliłam się. W trakcie tego cudownego pod każdym względem treningu zajrzałam w głąb siebie, odnalazłam to co naprawdę stoi za wartościami mojego serca, przypomniałam sobie o swoich marzeniach i co najważniejsze – otrzymałam bardzo cenną wskazówkę na przyszłość. Poczułam, że chcę wnosić radość i spokój w życie innych, pomagać w procesie zdrowienia i dzięki Głos, Oddech, Śmiech, Cisza wiem jak mogę to robić. Dziękuję i polecam z całego serca!
Magdalena Zawistowska

Kurs Trenerski GOŚĆ Akademii Radosnego Życia oraz narzędzia, które Ela w sposób praktyczny prezentuje podczas kursu to wspaniałe doświadczenie pozwalające na połączenie ze swoją wewnętrzną mocą. Umożliwia on uzyskanie klarownych wizji dotyczących swojego celu w życiu i  dzielenie się tą niesamowitą wiedzą z innymi. Ela przekazuje w nim owoce ukończonych kursów, przeprowadzonych przez siebie licznych warsztatów i sesji indywidualnych, a przede wszystkim swoich osobistych doświadczeń, które zdobyła podczas własnej praktyki. To one pozwoliły jej na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i spełnienia. Znam Elę od wielu lat i byłam świadkiem wielu przemian, które zaszły w jej życiu. To dla mnie najlepszy dowód na skuteczność i spójność wiedzy i doświadczenia przekazywanego przez Elę.

Od wielu lat interesuję się naturalnymi metodami leczenia, ponieważ wierzę, ze nasze zdrowie i nasze życie jest w naszych rękach. Jest odbiciem podążania za naszą wewnętrzną prawdą. Z wielką radością przyjęłam możliwość uczestnictwa w kursie, jak również możliwość wniesienia swojego wkładu w jego przygotowanie. Z radością będę dzielić się tą wiedzą z innymi.

Małgorzata Kwapień

Co mi dał KURS TRENERSKI GOŚĆ?

Na to pytanie odpowiedź się dopiero maluje, na razie jest piękny szkic, na który będę nanosić kolory przez wiele lat i wtedy zadam sobie ponownie to pytanie. Człowiek to istota wielowymiarowa . Głos, Oddech, Śmiech i Cisza są jego integralnymi częściami . Kurs u Eli dał mi przede wszystkim świadomość i umiejętności pracy z tymi elementami w wersji terapeutycznej i rozwojowej. Każdy z nas ma nogi, ale dopiero na kursie tańca poznaje się techniki,  dzięki którym wiadomo jak się nimi posłużyć dla naszego rozwoju , dla przyjemności – wirtuozerii i lekkości nabiera się w tańcu dopiero po wielu przetańczonych chwilach.

Tak też sobie wyobrażam ten rozwój w pracy z metodą . Praktyka , praktyka i jeszcze raz świadoma praktyka w tych zakresach . Do tej się wzajemnie mobilizujemy w gronie prekursorek zintegrowanych wokół metody , a nad całością „czuwa”  instancja najwyższa – twórczyni metody Elżbieta Dąbrowska – w trosce o badanie nad skutecznością metody jak i kolejno rozkwitających jak róże kobiet  – bo to to idzie w parze. Nasz osobisty rozwój m.in. przez praktykę GOSCia to świadectwo skuteczności samej metody – faza testów za nami – TO DZIAŁA. Dzięki metodzie odkryłam jak bardzo transformuje i wyzwala Śmiech, jak uwalniający może być Oddech, jak kojący Głos, uzdrawiająca Cisza. Nie muszę studiować pojedynczych elementów, zrobiła to Ela – i wybrała to co najważniejsze … Praktykuję metodę codziennie – śmieję się, świadomie oddycham, śpiewam – choć głos to nie tylko śpiew, bywam w ciszy – co na razie dla mnie okazało się największym wyzwaniem. Dopiero praktyka codzienna pokazuje jak ważne to elementy. Wprowadzam elementy składowe metody podczas pracy z grupami,  śmiało przekazując wiedzę, praktykę ideę GOŚCia. Łącze metodę GOŚĆ z wypracowanymi przeze mnie podczas wieloletniej praktyki terapeutycznej rozwiązaniami – dotykiem, tańcem – w lekkości, z miłością. Metoda daje wolność, świadomość i nie ogranicza. Można są stosować wyłącznie dla własnego rozwoju ale równie skutecznie w pracy z grupą – i tedy również masz wybór – możesz stosować ją jako osobną metodę , łączyć z tym co Twoje, stosować wybrany element w razie potrzeby – uczy pracy z intuicją, wsłuchiwania się w nas – co na dany moment potrzebuje uwagi , dlatego nuda na zajęciach nie grozi …

Wartość zawiązanych przyjaźni podczas kursu – poza słowami – wiem jedno elementy GOŚCia  ułatwiły na pewno dotarcie do naszych najgłębszych pokładów człowieczeństwa – stąd ta bliskość , którą pragnę szerzyć w świecie –  nie tylko zintegrować elementy w sobie ale i siebie wzajemnie w miłości i lekkości.

Polecam , polecam,  polecam … Codziennie odkrywam podczas praktyki coś nowego … Jest w nas tyle elementów do integrowania – jesteśmy wielowymiarowym CUDEM …

Dziękuję Ci Elu …

Monika Sylwestrowicz

Dwa lata temu założyłam na szyję malę z intencją – „Mam radość w sercu”. ‎Niedługo później trafiłam do Akademii Radosnego Życia na zajęcia jogi śmiechu ‎prowadzone przez Elę Dąbrowską. I tak zaczęła się moja przygoda z powrotem do dziecięcej ‎radości. Ponieważ jestem aktorką i zabawa, praca z ciałem, emocjami, oddechem od ‎lat wpisana jest w moje życie – postanowiłam pójść o krok dalej. A tym kolejnym ‎śmiechowym krokiem był kurs trenerski – Trener Radości GOŚĆ Głos, Oddech, ‎Śmiech, Ciało. Kurs był dopełnieniem wszystkiego co robię i czym chcę się ‎zajmować. Podczas warsztatów moja skrzynka trenera się powiększyła a serce ‎urosło „w” i „z” radości. Ela ma niesłychany dar „upiększania” ludzi, wzbogacania ich ‎życia. Wzbogaciła moje życie. Na kursie dzieli się nie tylko doświadczeniem ale i ‎sobą. I są to warsztaty nie tylko dla przyszłych trenerów jogi śmiechu ale dla tych ‎wszystkich którzy pragną odnaleźć w sobie swojego Gościa – takiego cielesnego z ‎krwi i kości, oddychającego pełną piersią, wyrażającego siebie, zachłystującego się ‎życiem, przepełnionego radością. ‎
Dziękuję Piękna Różana Istoto za dmuchnięcie wiatrem radości w moje żagle. Będę ‎rozwiewać go teraz po świecie. Haha hihihi.
Ewa Gorzelak