O MNIE

Nazywam się elżbieta dąbrowska

 

 

Wspieram w uwalnianiu wewnętrznej radości i głosu, poprzez uzdrawiający oddech, śpiew i śmiech. Jestem trenerką oddechu, yogi śmiechu, mentorką, prelegentką na konferencjach. Podczas sesji oddechowych zapraszam do głęboko transformującej podróży w głąb siebie. Łączę racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jestem doświadczoną finansistką w Treasury i pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w lekkości i obfitości. Jestem bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Moim największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

 

Doświadczyło mnie życie … chorobami i śmiercią bliskich, rozstaniami, biedą … jestem za to wszystko wdzięczna bo teraz cieszę się każdą chwilą, bo wiem, ze życie to tylko krótka podróż, bo wiem, co dla mnie ważne, bo doceniam śpiew ptaków i oczy drugiego człowieka, miłość i moje dzieci … czuję oddech życia i czuję, jaki to wielki dar  I poczułam, że nie potrzeba wielkich rzeczy, podróży dalekich, niesamowitych wrażeń … wystarczy czysty umysł i otwarte serce 

“Duchowy wymiar życia otwiera się dzięki wdzięczności za chwilę obecną”
– Eckhart Tolle

MEDIA O MNIE

 

Jestem jedną z bohaterek książki “Liderki” oraz “Szczęście na wagę złota”.

Regularnie występuję na konferencjach jako Prelegentka, udzielam się również jako ekspert w magazynach i na portalach internetowych.

 

OPINIE

 

Przeczytaj opinie i referencje o moich sesjach, warsztatach, kręgach.

 

Elę spotkałam na swojej drodze wiele lat temu. Poznałam ją w branży finansowej, w której obie wówczas pracowałyśmy. Przyciągnął mnie do niej wewnętrzny spokój i pogoda ducha, połączyła przyjaźń. Ela jest osobą autentyczną, która swoim życiem potwierdza wszystko to co przekazuje innym. Gorąco polecam warsztaty prowadzone przez Elę. Jest niezwykłą osobą i ma niewątpliwie ogromny dar pomagania innym.

Małgorzata Kwapień

Yoga śmiechu u Eli, to yoga otwierania serca, otwierania się na przepływ Miłości, którą sama emanuje i która przepływa na warsztacie przez wszystkich obecnych. Nawet ktoś, kto przyjdzie na warsztat, na ten piękny przepływ zamknięty i tak to w końcu poczuje, bowiem yoga u Eli otwiera na wszystko to, co w człowieku najlepsze. Renata Lipowiecka

Kreatorka Piękna

Cudownie było uczestniczyć w jodze śmiechu, prowadzonej przez Elżbieta Dąbrowska, której to jogi wcześniej nie smakowałam. To było budzenie radości w sobie, odkrywanie jej pod pokładami powagi, racjonalizmu, a jednak było coś w nas, co potrzebowało uwolnienia, luzu, elastyczności, wolności, spontaniczności. To chwytała sala i bawiła się wspólnie. Wszyscy byli tacy sami, wszyscy byli w tym, co się działo. To było to, co porusza zastałe pokłady w nas. Bawimy się, bo to jest o Życiu, a to często bywa zapomniane, o tej stronie życia, o “Byciu”. Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią.

dr Ewa Danuta Białek

Autorka ksiązki "LIDERZY JUTRA"

“Uwolnij radość i głos”

Warsztaty są świetną alternatywą dla wyjścia do kina, teatru, czy knajpy ze znajomymi. Nazwałbym to spektaklem, w którym możesz aktywnie uczestniczyć. Możesz zrzucić chociaż na kilkadziesiąt minut ciężar obowiązków z barków i przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i zwyczajnie bawić się chwilą. Zajęcia prowadzone są przez trenerki z ogromnym doświadczeniem, wyczuciem i troską o uczestników. Co ciekawe – zajęcia równie wartościowe są dla początkujących i zaawansowanych w rozwoju osobistym. Polecam! Karol Winiarek

PR Executive, trener, konsultant

Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią. Dwie godziny zleciały jak z bicza strzelił, a wszystko odbyło się w atmosferze swobody, wyrozumiałości i ogromnej radości. Salwy śmiechu i radosne okrzyki, nawet te z początku wyuczone czy automatycznie powtarzane po entuzjastycznych Prowadzących, zarażają optymizmem w trybie natychmiastowym i nie sposób wprost oprzeć się sile Ich pozytywnego obcowania. Jeżeli dodamy do tego potężną dawkę wartościowej wiedzy, otrzymamy doskonały przepis na radosne i energetyzujące przeżycie każdego dnia! Polecam.
Magda Wdowiak

Założycielka Kuźni Zdrowia