Jestem współzałożycielką Akademii Radosnego Życia, certyfikowanym trenerem jogi śmiechu i coachem oddechem, finansistką, mentorką w Szkole Liderek oraz prelegentką na konferencjach podnoszących świadomość. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w zgodzie z pragnieniem serca. Wspieram w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i radości. Stworzyłam autorski program trenerski – Trener Radości GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza.

Swoimi doświadczeniami dzielę się w książkach: „Liderki”, „Szczęście na wagę złota”, „Kobiety o kobietach”, „Radosna książka” i „Rozmowy o szczęściu”. Jestem również laureatką nagrody – Diament Kobiecego Biznesu.

Prowadzę indywidualne sesje „Różany Ogród” – coaching oddechem i terapeutyczny dotyk twarzy oraz warsztaty rozwojowe w Kręgu – on-line, stacjonarne i wyjazdowe w Dworkach i Pałacach. Chętnie biorę udział w programach telewizyjnych i audycjach radiowych.

Jestem mamą Patrycji i Pawła.

Media o mnie

Udział w programie TVN i audycji Halo.Radio

Jestem jedną z autorek „Radosna Książka„, która ukazała się w 2020 nakładem wydawnictwa Papierowy Motyl Mariki Krajewskiej. Opowiadam w niej o mojej drodze do radości, do wewnętrznej ciszy.

Jestem również jedną z bohaterek książki Rozmowy o szczęściu, która ukazała się w 2022. Opowiadam w niej o tym jak być na codzień szczęśliwym.

“Jeżeli sami jesteśmy pogodzeni ze sobą i życzliwie nastawieni do siebie oraz do świata, to widzimy dobro w drugim człowieku”.

Rozmowa o śmiechu – Kobiecość w eterze

Jestem również laureatką nagrody

Diament Kobiecego Biznesu z 2019 r

Opinie

 

Przeczytaj opinie i referencje o moich sesjach, warsztatach, kręgach.

 

Cudownie było uczestniczyć w jodze śmiechu, prowadzonej przez Elżbieta Dąbrowska, której to jogi wcześniej nie smakowałam. To było budzenie radości w sobie, odkrywanie jej pod pokładami powagi, racjonalizmu, a jednak było coś w nas, co potrzebowało uwolnienia, luzu, elastyczności, wolności, spontaniczności. To chwytała sala i bawiła się wspólnie. Wszyscy byli tacy sami, wszyscy byli w tym, co się działo. To było to, co porusza zastałe pokłady w nas. Bawimy się, bo to jest o Życiu, a to często bywa zapomniane, o tej stronie życia, o “Byciu”. Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią.

dr Ewa Danuta Białek

Yoga śmiechu u Eli, to yoga otwierania serca, otwierania się na przepływ Miłości, którą sama emanuje i która przepływa na warsztacie przez wszystkich obecnych. Nawet ktoś, kto przyjdzie na warsztat, na ten piękny przepływ zamknięty i tak to w końcu poczuje, bowiem yoga u Eli otwiera na wszystko to, co w człowieku najlepsze.

Renata Lipowiecka

Elę spotkałam na swojej drodze wiele lat temu. Poznałam ją w branży finansowej, w której obie wówczas pracowałyśmy. Przyciągnął mnie do niej wewnętrzny spokój i pogoda ducha, połączyła przyjaźń. Ela jest osobą autentyczną, która swoim życiem potwierdza wszystko to co przekazuje innym. Gorąco polecam warsztaty prowadzone przez Elę. Jest niezwykłą osobą i ma niewątpliwie ogromny dar pomagania innym.

Małgorzata Kwapień

Warsztaty są świetną alternatywą dla wyjścia do kina, teatru, czy knajpy ze znajomymi. Nazwałbym to spektaklem, w którym możesz aktywnie uczestniczyć. Możesz zrzucić chociaż na kilkadziesiąt minut ciężar obowiązków z barków i przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i zwyczajnie bawić się chwilą. Zajęcia prowadzone są przez trenerki z ogromnym doświadczeniem, wyczuciem i troską o uczestników. Co cieka…we – zajęcia równie wartościowe są dla początkujących i zaawansowanych w rozwoju osobistym. Polecam!

Karol Winiarek

Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią. Dwie godziny zleciały jak z bicza strzelił, a wszystko odbyło się w atmosferze swobody, wyrozumiałości i ogromnej radości. Salwy śmiechu i radosne okrzyki, nawet te z początku wyuczone czy automatycznie powtarzane po entuzjastycznych Prowadzących, zarażają optymizmem w trybie natychmiastowym i nie sposób wprost oprzeć się sile Ich pozytywnego obcowania. Jeżeli dodamy do tego potężną dawkę wartościowej wiedzy, otrzymamy doskonały przepis na radosne i energetyzujące przeżycie każdego dnia! Polecam.

Magda Wdowiak

Uczestniczyłam kilka już razy w warsztatach Akademii Radosnego Życia i śmiem twierdzić, że miały one bardzo transformujący wpływ na mnie wszystkie procesy dzieją się w mega cudnej, pełnej kobiecości atmosferze, gdzie trud odczytywania zakodowanych wzorców jest przyjemny wręcz, polecam każdej kobiecie… grono kobiet które zakwitły w jak róże w Różanej Rezydencji i nie tylko wciąż rośnie.

Monika Sylwestrowicz

Akademia Radosnego Życia jest dla mnie piękną perełką we współczesnym, zabieganym świecie. Weekendowe wyjazdy z jogą śmiechu wspaniale prowadzoną przez Elę i innymi równie ciekawymi i różnorodnymi warsztatami, pozwalają choć na chwilę się zatrzymać. To czas który daje możliwość aby pobyć w kontakcie ze sobą jak i chłonąć niezwykle ciepłą i radosną atmosferę wyjazdu, która pozostaje w pamięci na długo. Eluś, dziękuję i życzę wielu sukcesów Akademii.

Dorota Ziółkowska

Bardzo od serca polecam Akademię Radosnego życia. Elę poznałam w bardzo trudnym dla siebie okresie życia – w krótkim czasie po odejściu mojej Mamy. Ela poświęciła mi wtedy dużo czasu. Szczera rozmowa, spowodowała, że coś pękło. To dzięki Eli zaczęłam inaczej funkcjonować. Joga śmiechu, którą prowadzi przez Ela wyrzuca na wierzch tłumione w nas przez emocje. Pamiętam ten ból w głowie, który pojawił się podczas długiego śmiechu… nie wiedziałam dlaczego? Okazało się, że u ludzi którzy doświadczali chronicznego stresu (a tak było w moim przypadku) takie objawy mogą się pojawić. Śmiech pobudza nasz układ odpornościowy, hamując wydzielanie hormonów stresu: adrenaliny i kortyzolu. Dziękuję Elu!

Marzena Zalewska-Dela

Do Akademii trafiłam niedawno, ale wiem, że nie przypadkiem, prowadziło mnie tu jak po sznurku wiele dobrych zdarzeń. Znalazłam miejsce przepełnione śmiechem, ciepłem, akceptacją i wsparciem, miejsce wyjątkowe… Ela i wszystkie inne cudowne kobiety, które tu poznałam stały się dla mnie ogromną inspiracją, odnalazłam drogę, zaczęłam działać i RADOŚCI mojej nie ma końca. Elu, dziękuję!

Iwona Wieczorek

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w Warsztatach “Esencja Oddechu i Wewnętrznej Ciszy”. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak właśnie spędziłam ten czas… To co się zadziało było dla mnie wyjątkowe i wzruszające przez cały warsztat pojawiało się we mnie jedno słowo – jedność w czasie medytacji z żywiołami i ćwiczeń w parach czułam połączenie z ziemią, niebem i całym wszechświatem. Pierwszy raz udało mi się osiągnąć stan tak wielkiego zaufania, spokoju i zgody na to co jest dziękuję Elu za to co robisz… Jest to esencja naszego pobytu tutaj na tej Planecie, być dobrym, szanować naszą Matkę Ziemię i nieść to dalej.

Marta Skrok

Czas spędzony z Elą i Akademią Radosnego Życia jest dla mnie zawsze czasem pełnym prawdziwych emocji, wypełnionym ciepłem wprost z serca, wiedzą i wsparciem mądrych Kobiet, oraz przestrzenią przyjmującą wszystko co przychodzi jako doświadczanie. Ela ma ogromną wrażliwość, wewnętrzną mądrość i wiele Miłości w sobie. Jestem ogromnie wdzięczna, że pojawiła się w moim życiu. To prawda, że przyciągamy do siebie taką energię, jaką sami emanujemy, dlatego też osoby, które są wokół Eli mają tak piękne dusze. Czasem, nawet jeśli idziemy tą właściwą ścieżką, potrzebujemy by przez chwilę, Ktoś nas poprowadził, złapał za rękę, gdy droga skręca w ciemniejsze zakamarki – Ela umie to zrobić z dużym wyczuciem i wsparciem. Dziękuję!

Magdalena Majewska