LESS STRESS DLA FIRM 

 

W ramach innowatorskiego programu oferuję warsztaty grupowe lub indywidualny coaching oddechem w ramach, którego pracownicy otrzymają dużą dawkę wiedzy oraz narzędzia do obniżenia poziomu stresu, podniesienie poziomu energii, wyzwolenia potencjału i kreatywności.

Podczas spotkań stosuję profesjonalnie opracowane:

– sesje oddechowe

– sesje śmiechowe

– sesje relaksacyjne

– sesje pracy z głosem

DOTYCHCZASOWA WSPÓŁPRACA

Udział w programie TVN i audycji Halo.Radio

Jestem laureatką nagrody Diament Kobiecego Biznesu z 2019 r i bohaterką w książce „Kobiety, które zmieniają świat.”

 

Cennik

(stacjonarnie lub on-line)

KONTAKT

Napisz: akademiaradosnegozycia@gmail.com

Tel. +48 533 770 793

Akademia Radosnego Życia Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Wspieram w uwalnianiu wewnętrznej radości
i potencjału. Jestem certyfikowaną trenerką yogi śmiechu, coachem oddechem, prelegentką na konferencjach, mentorką i finansistką. Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty rozwojowe w Kręgu kobiet
i mężczyzn oraz profesjonalne sesje dla firm LESS STRESS. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w harmonii. Moim majątkiem jest wewnętrzny spokój,
a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

Media o mnie

 

Jestem jedną z bohaterek książki „Liderki” oraz „Szczęście na wagę złota”.

Regularnie występuję na konferencjach jako Prelegentka, udzielam się również jako ekspert w magazynach i na portalach internetowych.

 

Opinie

 

Cudownie było uczestniczyć w jodze śmiechu, prowadzonej przez Elżbieta Dąbrowska, której to jogi wcześniej nie smakowałam. To było budzenie radości w sobie, odkrywanie jej pod pokładami powagi, racjonalizmu, a jednak było coś w nas, co potrzebowało uwolnienia, luzu, elastyczności, wolności, spontaniczności. To chwytała sala i bawiła się wspólnie. Wszyscy byli tacy sami, wszyscy byli w tym, co się działo. To było to, co porusza zastałe pokłady w nas. Bawimy się, bo to jest o Życiu, a to często bywa zapomniane, o tej stronie życia, o “Byciu”. Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią.

dr Ewa Danuta Białek

Yoga śmiechu u Eli, to yoga otwierania serca, otwierania się na przepływ Miłości, którą sama emanuje i która przepływa na warsztacie przez wszystkich obecnych. Nawet ktoś, kto przyjdzie na warsztat, na ten piękny przepływ zamknięty i tak to w końcu poczuje, bowiem yoga u Eli otwiera na wszystko to, co w człowieku najlepsze.

Renata Lipowiecka

Elę spotkałam na swojej drodze wiele lat temu. Poznałam ją w branży finansowej, w której obie wówczas pracowałyśmy. Przyciągnął mnie do niej wewnętrzny spokój i pogoda ducha, połączyła przyjaźń. Ela jest osobą autentyczną, która swoim życiem potwierdza wszystko to co przekazuje innym. Gorąco polecam warsztaty prowadzone przez Elę. Jest niezwykłą osobą i ma niewątpliwie ogromny dar pomagania innym.

Małgorzata Kwapień

Warsztaty są świetną alternatywą dla wyjścia do kina, teatru, czy knajpy ze znajomymi. Nazwałbym to spektaklem, w którym możesz aktywnie uczestniczyć. Możesz zrzucić chociaż na kilkadziesiąt minut ciężar obowiązków z barków i przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i zwyczajnie bawić się chwilą. Zajęcia prowadzone są przez trenerki z ogromnym doświadczeniem, wyczuciem i troską o uczestników. Co cieka…we – zajęcia równie wartościowe są dla początkujących i zaawansowanych w rozwoju osobistym. Polecam!

Karol Winiarek

Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią. Dwie godziny zleciały jak z bicza strzelił, a wszystko odbyło się w atmosferze swobody, wyrozumiałości i ogromnej radości. Salwy śmiechu i radosne okrzyki, nawet te z początku wyuczone czy automatycznie powtarzane po entuzjastycznych Prowadzących, zarażają optymizmem w trybie natychmiastowym i nie sposób wprost oprzeć się sile Ich pozytywnego obcowania. Jeżeli dodamy do tego potężną dawkę wartościowej wiedzy, otrzymamy doskonały przepis na radosne i energetyzujące przeżycie każdego dnia! Polecam.

Magda Wdowiak

Uczestniczyłam kilka już razy w warsztatach Akademii Radosnego Życia i śmiem twierdzić, że miały one bardzo transformujący wpływ na mnie wszystkie procesy dzieją się w mega cudnej, pełnej kobiecości atmosferze, gdzie trud odczytywania zakodowanych wzorców jest przyjemny wręcz, polecam każdej kobiecie… grono kobiet które zakwitły w jak róże w Różanej Rezydencji i nie tylko wciąż rośnie.

Monika Sylwestrowicz

Akademia Radosnego Życia jest dla mnie piękną perełką we współczesnym, zabieganym świecie. Weekendowe wyjazdy z jogą śmiechu wspaniale prowadzoną przez Elę i innymi równie ciekawymi i różnorodnymi warsztatami, pozwalają choć na chwilę się zatrzymać. To czas który daje możliwość aby pobyć w kontakcie ze sobą jak i chłonąć niezwykle ciepłą i radosną atmosferę wyjazdu, która pozostaje w pamięci na długo. Eluś, dziękuję i życzę wielu sukcesów Akademii.

Dorota Ziółkowska

Bardzo od serca polecam Akademię Radosnego życia. Elę poznałam w bardzo trudnym dla siebie okresie życia – w krótkim czasie po odejściu mojej Mamy. Ela poświęciła mi wtedy dużo czasu. Szczera rozmowa, spowodowała, że coś pękło. To dzięki Eli zaczęłam inaczej funkcjonować. Joga śmiechu, którą prowadzi przez Ela wyrzuca na wierzch tłumione w nas przez emocje. Pamiętam ten ból w głowie, który pojawił się podczas długiego śmiechu… nie wiedziałam dlaczego? Okazało się, że u ludzi którzy doświadczali chronicznego stresu (a tak było w moim przypadku) takie objawy mogą się pojawić. Śmiech pobudza nasz układ odpornościowy, hamując wydzielanie hormonów stresu: adrenaliny i kortyzolu. Dziękuję Elu!

Marzena Zalewska-Dela

Do Akademii trafiłam niedawno, ale wiem, że nie przypadkiem, prowadziło mnie tu jak po sznurku wiele dobrych zdarzeń. Znalazłam miejsce przepełnione śmiechem, ciepłem, akceptacją i wsparciem, miejsce wyjątkowe… Ela i wszystkie inne cudowne kobiety, które tu poznałam stały się dla mnie ogromną inspiracją, odnalazłam drogę, zaczęłam działać i RADOŚCI mojej nie ma końca. Elu, dziękuję!

Iwona Wieczorek

Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w Warsztatach “Esencja Oddechu i Wewnętrznej Ciszy”. Jestem bardzo szczęśliwa, że tak właśnie spędziłam ten czas… To co się zadziało było dla mnie wyjątkowe i wzruszające przez cały warsztat pojawiało się we mnie jedno słowo – jedność w czasie medytacji z żywiołami i ćwiczeń w parach czułam połączenie z ziemią, niebem i całym wszechświatem. Pierwszy raz udało mi się osiągnąć stan tak wielkiego zaufania, spokoju i zgody na to co jest dziękuję Elu za to co robisz… Jest to esencja naszego pobytu tutaj na tej Planecie, być dobrym, szanować naszą Matkę Ziemię i nieść to dalej.

Marta Skrok

Czas spędzony z Elą i Akademią Radosnego Życia jest dla mnie zawsze czasem pełnym prawdziwych emocji, wypełnionym ciepłem wprost z serca, wiedzą i wsparciem mądrych Kobiet, oraz przestrzenią przyjmującą wszystko co przychodzi jako doświadczanie. Ela ma ogromną wrażliwość, wewnętrzną mądrość i wiele Miłości w sobie. Jestem ogromnie wdzięczna, że pojawiła się w moim życiu. To prawda, że przyciągamy do siebie taką energię, jaką sami emanujemy, dlatego też osoby, które są wokół Eli mają tak piękne dusze. Czasem, nawet jeśli idziemy tą właściwą ścieżką, potrzebujemy by przez chwilę, Ktoś nas poprowadził, złapał za rękę, gdy droga skręca w ciemniejsze zakamarki – Ela umie to zrobić z dużym wyczuciem i wsparciem. Dziękuję!

Magdalena Majewska