Jestem współtwórcą projektu

Akademia Radosnego Życia  jest firmą, która powstała z wizji serca i duszy.

Nasze wartości to RADOŚĆ,  MIŁOŚĆ I WOLNOŚĆ.

 

 

Głównym celem Akademii Radosnego Życia jest wspieranie ludzi w odnalezieniu wewnętrznej radości, miłości i wolności, poprzez pokochanie siebie i uwolnienie się z blokujących przekonań i wzorców.

Misją Akademii Radosnego Życia jest otoczenie miłością i wparciem naszych klientów, aby odczuwali na naszych zajęciach i sesjach radość i spokój z przestrzeni serca, które wpłyną na zjednoczenie w sobie odrzuconych cząstek i w pełni pokochanie siebie.

Wizją Akademii Radosnego Życia jest zbudowanie środowiska bliskich dla siebie ludzi, dla których miłość, radość i harmonia są priorytetowymi wartościami w życiu.

Akademia Radosnego Życia realizuje swoje cele m.in. poprzez:

– prowadzenie indywidualnych uzdrawiających sesji (yoga śmiechu, coaching oddechem, uwalnianie głosu)

– prowadzenie zajęć z yogi śmiechu

– prowadzenie warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych „Śmiech z serca w ogrodzie CISZY”, „Uwolnij radość i głos”

– organizowanie konferencji podnoszących świadomość

ZESPÓŁ

 

BARBARA SAWICKA

BARBARA SAWICKA

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, organizatorka konferencji edukacyjnych dla kobiet i warsztatów jogi śmiechu, współorganizatorka festiwali: Babskie Lato i Kobiecy Karnawał w ramach Akademii Kobiet Sukcesu.

Jej pasją jest taniec i śpiew (była członkiem Zespołu Pieśni i Tańca PW). Interesuje się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowego w powiązaniu z fizyką kwantową. Pogłębia swoją samoświadomość i dokonuje zmian w sobie bazując na świadomości emocjonalnej i rozwijaniu inteligencji serca. Wierzy, że każdy jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając zmianę od samego siebie. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość kobiet i pomagają im się rozwijać. Na co dzień zajmuje się rozwojem aplikacji bankowych. Lubi zgłębiać wiedzę, podróżować oraz poznawać nowych ludzi.

ANNA MYŚLIWCZYK

ANNA MYŚLIWCZYK

Fotografia przyszła do niej z podświadomości, we śnie. Był to sen o tyle niezwykły, że postanowiła w nim zostać. Najbliższy jej sercu jest portret prawdziwy, emocjonalny, opowiadający…. Jako fotograf bierze udział w różnego rodzaju programach rozwojowych dla kobiet, gdzie za pomocą obrazu, pomaga odkryć w kobietach to, czego często w sobie szukają, nazywa to swego rodzaju – fototerapią. Nie ogranicza się tylko do jednego rodzaju fotografii, zajmuję się tą dziedziną w szerokim zakresie… http://www.annamysliwczyk.com/
IWONA MANISTA-KUTRYŚ

IWONA MANISTA-KUTRYŚ

Wokalistka, kompozytorka, pedagog, z wykształcenia też aktorka. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu i śpiewu oraz studia edukacji muzycznej/artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomową dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Zdobywała doświadczenie sceniczne u Janusza Józefowicza, Jana Machulskiego czy podpatrując pracę Adama Hanuszkiewicza w Teatrze Nowym w Warszawie. Miała okazję pracować między innymi z: Sonia Lachowolska, John Henny (LA, USA), Dean Kaelin (USA), Katarzyna Godzisz- Antonik, Elżbieta Ptak, Elżbieta Zapendowska, Wojciech Myrczek, Piotr Markowski, Danuta Sendecka, Mateusz Brzeziński. 

W swoim repertuarze mam wiele piosenek oprócz autorskich – piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty i inne.   Niedawno ukazała  się jej solowa płyta pt: „Godzina Jeszcze młoda”, na której znajdują się głównie jej kompozycje ale nie tylko. Więcej na stronie: http://manista.kutrys.pl

MONIKA SYLWESTROWICZ

MONIKA SYLWESTROWICZ

Specjalistka ds podologii od 2011r. Od kilku lat uczestniczy  w Kongresach Podologicznych , śledząc nowe rozwiązania w branży podologicznej, która przeżywa obecnie swój renesans. Wiedzę i doświadczenia wymienia z fachowcami z kraju i za granicy, uczestniczy w wielu tematycznych społecznościach analizując wspólnie  kolejne przypadki , działa w Polskim Towarzystwie Podologicznym.  Założycielka Akademii Zdrowitności Bosenogi. 

GALERIA

 

NAPISZ DO NAS