Głównym celem Akademii Radosnego Życia jest wspieranie ludzi w odnalezieniu wewnętrznej radości, miłości i wolności, poprzez pokochanie siebie i uwolnienie się z blokujących przekonań i wzorców.

Misją Akademii Radosnego Życia jest otoczenie miłością i wparciem naszych klientów, aby odczuwali na naszych zajęciach i sesjach radość i spokój z przestrzeni serca, które wpłyną na zjednoczenie w sobie odrzuconych cząstek i w pełni pokochanie siebie.

Wizją Akademii Radosnego Życia jest zbudowanie środowiska bliskich dla siebie ludzi, dla których miłość, radość i harmonia są priorytetowymi wartościami w życiu. Wartościami, którymi się kierujemy to RADOŚĆ,  MIŁOŚĆ I WOLNOŚĆ.

 

Akademia Radosnego Życia realizuje swoje cele m.in. poprzez:

– prowadzenie indywidualnych uzdrawiających sesji (yoga śmiechu, coaching oddechem, uwalnianie głosu)

– prowadzenie zajęć z yogi śmiechu

– prowadzenie warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych „Śmiech z serca w ogrodzie CISZY”, „Uwolnij radość i głos”

– organizowanie konferencji podnoszących świadomość

Video

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Wspieram w uwalnianiu wewnętrznej radości, oddechu i głosu. Jestem finansistką w Treasury, trenerką oddechu, yogi śmiechu, mentorką, prowadzę indywidualne sesje i warsztaty oraz jestem prelegentką na konferencjach. Łączę racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Pasjonuję się inspirowaniem innych do życia w lekkości i harmonii. Moim największym majątkiem jest radość z serca , a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

NAPISZ DO NAS