ZAPRASZAMY NA

STACJONARNE WARSZTATY W WARSZAWIE

 

„YOGA ŚMIECHU – UWOLNIJ RADOŚć i GŁOS”

 

Podczas warsztatów będziemy docierać do naszej NATURY, pełnej radości, miłości i wolności. Świadomie otworzymy się na doświadczanie SIEBIE w bezpiecznej przestrzeni pełnej akceptacji i kobiecego wsparcia.

Śmiech i praca z głosem rozluźniają nasze ciało, wyciszają umysł, dzięki temu łatwiej nam skontaktować się ze sobą.

Warsztaty będą prowadzone z wykorzystaniem Yogi Śmiechu, uwalniania głosu, ćwiczeń energetycznych, medytacyjnych, pracy z przeponą, świadomego oddechu, uważności i koherencji serca…

Podczas warsztatu zwykle wykorzystujemy uzdrawiające instrumenty:

– bębny

– kubańskie grzechotki

– dzwoneczki koshi

– gong

Nie musimy mieć doświadczenia, aby praktykować Yogę Śmiechu i odczuwać jej skutki. W Yodze Śmiechu nie jest istotny stopień zaawansowania i sprawności fizycznej. Może ją praktykować każdy, bez względu na wiek, stan zdrowia, pochodzenie, narodowość, wyznanie czy religię. (Jedynym przeciwwskazaniem są poważne i przewlekłe choroby serca. Wtedy należy skonsultować się z lekarzem).

ZAJĘCIA PROWADZĄ

 

ELŻBIETA DĄBROWSKA – Trenerka Yogi Śmiechu

Trenerka uśmiechu z serca, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia. Mentorka w Szkole Liderek. Organizatorka i prelegent na konferencjach edukacyjnych. Aktywnie uczestniczy w projektach, które pogłębiają świadomość i pomagają się rozwijać.

BARBARA SAWICKA – Trenerka Yogi Śmiechu

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, organizatorka konferencji edukacyjnych dla kobiet i warsztatów jogi śmiechu.

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

 

Cena: yoga śmiechu 1,5 h – 18:30 – 10:00 – 65 zł

grupowa sesja oddechowa 1 h 20:000 – 21:00 – 35 zł

razem 90 zł lub do wyboru (yoga śmiechu lub sesja oddechowa) cena dla stałych uczestników

 Miejsce: Strefa Soho Work & Chill out Mińska 25A Lok U15, 03-808 Warszawa

 

Dodatkowe:

Zajęcia odbywają się w małej, kameralnej grupie. Na miejscu są maty do jogi i poduszki do medytacji.
Ćwiczymy na boso, w swobodnych strojach z naturalnych tkanin. Nie jemy 1 godzinę przed spotkaniem.
Poinformuj o ewentualnych problemach zdrowotnych, czy też ciąży i menstruacji (pozwoli to na odpowiednie zmodyfikowanie niektórych ćwiczeń)

 

 

 

Numer konta do wpłat

Akademia Radosnego Życia  Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Szczegóły i zapisy: akademiaradosnegozycia@gmail.com

O YODZE ŚMIECHU

Yoga śmiechu (Hasyayoga) – praktyka polegająca na wywoływaniu śmiechu przez specjalne ćwiczenia, proste techniki oddechowe jogi i relaksację. Na zajęciach jogi śmiechu ćwiczenia odbywają się w grupach, gdzie wywołaniu śmiechu sprzyja utrzymanie kontaktu wzrokowego, ruch i klimat dziecięcej zabawy. Wywołany śmiech może zamienić się spontaniczny i zaraźliwy, ale nawet jeśli tak się nie stanie joga śmiechu opiera się na przekonaniu, że śmiech wywoływany zapewnia te same fizjologiczne i psychologiczne korzyści jak śmiech spontaniczny.

Źródło-Wikipedia

OPINIE

Cudownie było uczestniczyć w yodze śmiechu, prowadzonej przez Elżbieta Dąbrowska. To było budzenie radości w sobie, odkrywanie jej pod pokładami powagi, racjonalizmu, a jednak było coś w nas, co potrzebowało uwolnienia, luzu, elastyczności, wolności, spontaniczności. To chwytała sala i bawiła się wspólnie. Wszyscy byli tacy sami, wszyscy byli w tym, co się działo.  Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią.

dr Ewa Danuta Białek

Autorka ksiązki "LIDERZY JUTRA"

Yoga śmiechu u Eli, to yoga otwierania serca, otwierania się na przepływ Miłości, którą ona sama emanuje i która przepływa na warsztacie przez wszystkich obecnych. Nawet ktoś, kto przyjdzie na warsztat, na ten piękny przepływ zamknięty i tak to w końcu poczuje, bowiem yoga u Eli otwiera na wszystko to, co w człowieku najlepsze.

Renata Lipowiecka

Kreatorka Piękna

Trudno opisać słowami ile magii, radości i miłości jest obecnych w trakcie warsztatów z Ela i Basią.. .to cudowne miejsce, piękne i mądre kobiety… można tam napełnić serce, duszę i poczuć dystans tak ważny w życiu… cieszyć się chwilą i radością z yogą śmiechu… uwolnić to co trudne i napełnić się tym co dobre… niezapomniane wrażenia… polecam z serca

Katarzyna Bohomolska

Po małej przerwie powróciłam na drogę „yogi śmiechu” i z pewnością zostanę na dłużej na tej drodze. Zaskoczyły mnie nowe elementy prowadzenia warsztatów: specjalnie dobrana muzyka, gong, dzwoneczki koshi . Można było poczuć się swobodnie i głębiej pod „śmiechem” uruchomić procesy, wypuścić uczucia które miały oczyścić się…
Piękna oprawa, muzyka, słowa i chwile wyciszenia z medytacją. Wybiegłam” z warsztatów z myślą przewodnią: „mam tę MOC” naprawdę działa. Zaniosłam tę moc do mojej rodziny. Moja energia podniosła się do nieba. Dziękuję!

Ewa Najdzik

„Uwolnij radość i głos”

Warsztaty są świetną alternatywą dla wyjścia do kina, teatru, czy knajpy ze znajomymi. Możesz zrzucić chociaż na kilkadziesiąt minut ciężar obowiązków z barków i przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i zwyczajnie bawić się chwilą. Zajęcia prowadzone są przez trenerki z ogromnym doświadczeniem, wyczuciem i troską o uczestników. 

Karol Winiarek

PR Executive, trener, konsultant

Były to wspaniałe, niezapomniane chwile, cały czas wibrujące pozytywną energią. Dwie godziny zleciały jak z bicza strzelił, a wszystko odbyło się w atmosferze swobody, wyrozumiałości i ogromnej radości. Salwy śmiechu i radosne okrzyki, nawet te z początku wyuczone czy automatycznie powtarzane po entuzjastycznych Prowadzących, zarażają optymizmem w trybie natychmiastowym i nie sposób wprost oprzeć się sile Ich pozytywnego obcowania. 
Magda Wdowiak

Założycielka Kuźni Zdrowia

Yoga śmiechu u Eli i Basi to balsam dla ciała i duszy. Słysząc i widząc śmiech Basi, nie sposób się nie śmiać, słysząc głos Eli podczas medytacji, nie sposób się nie relaksować… Po każdych warsztatach czuję spokój, błogość, radość, ulgę… To jest niesamowite jak śmiech łączy. Polecam. To jest lek na wszystko.

Ewa Korczak

NAPISZ DO NAS