Kolorowy świat, wolność, otwarte okna i błękitne niebo … nagle rozbiło się lustro z tym magicznym odbiciem, zobaczyłam po drugiej stronie ciemność, niewyraźne kształty, pustkę, znaki zapytania. Synek stanął na głowie i niechcący zrzucił obraz na podłogę, ramy rozeszły się na wszystkie strony.

Wyszłam na balkon, dochodziła do mnie dziwna cisza, poszukiwałam odgłosów bawiących się dzieci i rozmów sąsiadów, nic nie usłyszałam. Zawirował cały świat, wprowadzono oddzielenie, niewiarygodne historie dochodziły z różnych stron. Miało wszystko wrócić do normalności, ale nie wracało …

Poczułam głęboko w sobie, że to czas budowania swojego życia poprzez podróże do wewnątrz Siebie, działania z serca oraz czas sprawdzenia, czy potrafię cieszyć się życiem, gdy wszystko zmienia się dookoła, czy potrafię się śmiać i nieść dalej radość? 

Pozwoliłam sobie na wszystkie uczucia i emocje, które przychodziły do mnie, z oddechem, szukałam ich w ciele i otulałam czułą miłością. Codzienność przynosiła wiele  różnych niespodzianek. Pozwoliłam na w sobie na rozbite w wyobraźni lustro i dzięki temu wyłoniło się nowe, błyszczące z rozświetlonym światłem, uśmiechnęłam się do niego, a świat uśmiechnął się do mnie.

Rozbite kawałki lustra zamieniły się w serca. 

Chodząc po górach i dolinach znajdowałam prezenty od Wszechświata, tak wiele, że aż chcę się z Wami podzielić. Kreowanie Duszą i Sercem to niesamowity rozdział w moim życiu.

W 2020 roku wyraziłam intencję zadbania o swoje ciało i udało się.

Kupiłam dla synka sportowe, bardzo wygodne buty, ale okazało się, że dla niego są za małe, miałam odwieść do sklepu w ciągu 30 dni, zapomniałam. Zostałam z butami, więc przymierzyłam, okazało się, że są dobre dla mnie. Poszłam w nich na spacer, poczułam ogromną radość, bo tak fajnych butów jeszcze nie miałam, zaczęłam w nich biec, poczułam jak rosną mi skrzydła. Obecnie codziennie chodzę na spacery i biegam.

Zmieniłam też nawyki związane z jedzeniem dzięki Szczęście od Kuchni – Agata Jasińska

Agatka była u mnie na warsztatach jogi śmiechu na początku roku, jeszcze wtedy nie wiedziałam, że nasze drogi się spotkają. Uczestniczyłam w jej kursie „Intuicyjne odchudzanie” – to kopalnia wiedzy, wsparcie, teraz komponuję posiłki, jakbym malowała obraz, to wspaniałą kreacja, moje ciało jest zadbane i szczęśliwe.

Pięknym doświadczeniem dla mnie była wielowymiarowa rozmowa z córką i prezent od niej  – kwiat w doniczce, na której Patrycja napisała co dostała ode mnie – „miłość, wsparcie, akceptacja, dar, ciepło, mądrość”. To dla mnie wielki sukces, to łańcuch miłości.

Szłam po ulicy z kwiatem, padał drobny deszczyk, który połączył się z moimi łzami wzruszenia.

Zorganizowałam w tym roku warsztaty radości w pięknym miejscu z różanym ogrodem, akurat miałam urodziny, więc to był dla mnie magiczny czas śmiechu, oddechu, bliskości, rozmów, pysznego jedzenia, prezentów i zapachu róż.

Jestem bardzo wdzięczna Marika Krajniewska Papierowy Motyl za zaproszenie mnie jako współautorkę „Radosnej Książki”, w tym roku była premiera.

Dziękuję Ilona Joanna Adamska za możliwość udziału w przepięknym projekcie, za wyróżnienie i udział w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla Kobiet”.

Napisałam artykuł o korzyściach śmiechu do czasopisma „Poradnik domowy”, który ukazał się w lipcu.

Brałam udział w nagraniach ONET jogi śmiechu oraz teledysku z gronem cudownych kobiet z Akademia Radosnego Życia  „Smakuj Życie” z niezwykłej płyty mojej bliskiej sercu przyjaciółki Iwona Manista-Kutryś.

Nagranie było w przepięknym miejscu, które polecam do współpracy Przystanek Makowica.  

Dziękuję z serca za magiczną sesję zdjęciową Ewa Rykowska – Uchwycone, zdjęcia z sesji będą w nowej książce, o której wspomnę później.

Poprowadziłam warsztaty w Kręgu Kobiet w pięknych i komfortowych miejscach.

Wypuściłam w świat kilku trenerów mojej autorskiej metody pracy z ludźmi GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza Akademii Radosnego Życia. 

W tym roku zostałam współtwórcą nowego projektu „Inspiratorium Życia Pełnią” – projekt niosący miłość, radość i kreowanie swojego życia. Podziękowania specjalne dla mojej siostry Duchowej Barbara Sawicka, nie da opisać się słowami, wzajemnego wsparcia, zrozumienia i wzrostu.

W tym roku wyszłam totalnie ze strefy komfortu pierwszy raz poprowadziłam warsztaty on-line dla dużych firm – joga śmiechu, medytacja, praca z głosem i sesje oddechowe.

Wskoczyłam na głęboką wodę, ale było warto, bo poszerzyłam swoje kompetencje i umiejętności.

Wprowadziłam też sporo warsztatów i sesji w przestrzeni on-line. Odkrycie w sobie potencjału, życie w obfitości to temat, który rozkwitł we mnie i osób, które korzystają u mnie z coachingu oddechem.

Przeprowadzenie warsztatów dla 50 seniorów w Pałacyku to była piękna przygoda. Wspólna podróż do krainy radości.

Życie w przestrzeni serca pozwoliło mi być bliżej Siebie i umocnić relacje z przyjaciółmi, trochę ludzi odeszło, trochę przybyło, ale są takie, które się umocniły przez ten rok, pojawił się inny wymiar,  docenienie i autentyczność. Dziękuję Małgorzata Kwapień za rozmowy z Tobą. Dziękuję Łukasz i dziękuję moim przyjaciołom, z którymi jestem od wielu lat.

Było też duże spotkanie w gronie rodzinnym pod starą jabłonką, doceniam i jestem wdzięczna, że płynie siła i moc.

Jestem wdzięczna za wszystkie dary, mnóstwo prezentów, w tym roku dostałam kilka drzew życia (naszyjnik, na ścianę, do postawienia itd.) Na mojej mapie marzeń 2020 jest  piękne drzewo połączone z Ziemią i Niebem.

Dziękuję, że czuję wewnętrzny spokój, miłość i zaufanie do Wszechświata.

Zauważam, że wokół mnie jest coraz więcej ludzi dobrej woli, którzy wybierają świadomie miłość, wolność i jedność.

Mamy ogromną moc kreowania z serca. Ramy rozpadają się, lustra biją, a my możemy tworzyć swoje nowe odbicie, swoje życie i przyciągać do Siebie wspaniałych ludzi i sprzyjające okazje, tylko trzeba zadbać o swoje myśli, uczucia i działania.

Powstaje właśnie moja nowa książka „Kreuj z serca – Radość Istnienia” , mam nadzieję, że będę mogła się nią podzielić z Wami w 2021.

Życzę z serca, aby każdy z nas doświadczał głębokiej miłości, zdrowia, wolności i obfitości życia. Niech 2021 rok będzie pełen boskich łask, dobra i spełniania marzeń.