Kilka lat temu, kiedy byłam już rozgoszczona w rozwoju osobistym i duchowym zaczęłam odkrywać swoją MISJĘ.  Rozglądałam się uważnie i wsłuchiwałam się w swój wewnętrzny głos. 

W majowy i słoneczny dzień wyszłam na balkon z moją ulubioną książką Colina Sissona  „Niezwykła moc świadomego oddychania. Integracja oddechem”. Czytałam, oddychałam i wsłuchiwałam się w swoje ciało i odgłosy natury, czułam spokój i błogość, wtedy przyleciał niezwykle piękny motyl i usiadł mi na sercu. Oddychałam dalej, a on siedział szczęśliwie, wtedy uświadomiłam sobie, że chodzi w mojej misji  również o oddech.  

Moja misja wyklarowała się – prowadzenie warsztatów metodą GOŚĆ (Głos Oddech Śmiech Cisza) i sesji indywidualnych „Coaching Oddechem”. Celem jest towarzyszenie innym w zintegrowaniu Ciała z Duszą, poprzez przyjęcie odrzuconych cząstek nas samych i wejście w naturalny stan radości z serca i wewnętrznego spokoju.

Nauka Coachingu Oddechem (Szkoła CUUD) poskładała całą układankę z puzzli. Pięknie usystematyzowałam moją wiedzę i weszłam głębiej w praktykę oddechu. Doświadczyłam niezwykłych sesji oddechowych, podczas których docierałam do zamrożonych cząsteczek, do ukrytych emocji w ciele oraz do swojej kobiecej i dzikiej natury. Nabrałam dużej odwagi wychodzenia w świat i dzielenia się wiedzą.

Żyje mi się lżej i mam w sobie dużo więcej żywotności. Wokoło ludzie pytają mnie „skąd masz tyle energii?”, „skąd masz tyle spokoju i radości w sobie?”. Dotarłam do swojej MOCY i teraz towarzyszę innym osobom w odzyskiwaniu wewnętrznej mądrości, aby mogły czerpać siłę do działania i mieć dostęp do swoich zasobów.

Coaching Oddechem to piękna metoda, która działa na poziomie Ciała, Umysłu, Uczuć i Duszy. Jest to po prostu CUUD.

CIAŁO – obniża się poziom stresu, ciało wchodzi w system regeneracji, odnowy, rozluźnia się i z każdym dniem zaczyna dochodzić do równowagi wewnętrznej, oczyszcza się krew, skóra młodnieje, uwalniają się z ciała zapisane traumy.

UMYSŁ – oczyszcza się umysł z natłoku myśli, uwalniają się stare przekonania i wzorce, pojawia się spokój umysłu, inspiracja do tworzenia nowych projektów i motywacja do działania.

UCZUCIA – dociera się do uczuć, które były wyparte i niechciane, pojawia się  nowa przestrzeń na przyjmowanie nowych doznań.

DUSZA – nawiązanie relacji ze swoją Duszą, z misją, która wyłania się podczas sesji.

Podczas sesji coachingu oddechem słucham sercem i towarzyszę w podróży do SIEBIE, jestem zawsze poruszona delikatnością uważnej rozmowy i czułym słuchaniem oddechu.

Docieramy razem tam, gdzie było przez lata zamrożone i czekało na zauważenie i pokochanie.

************************************

Elżbieta Dąbrowska

Coach Oddechem

Mentorka

Trenerka Yogi Śmiechu