WARSZTAT WYJAZDOWY

Szamanki Radości” – weekend z Jogą Śmiechu, medytacją i koncertem

WEEKEND 2-3 lutego 2019r. 

O WYJEŹDZIE

Dwie Szamanki Radości zapraszają na bardzo kameralny, niepowtarzalny i zimowy warsztat o radości.

Będziemy śmiechem z serca i brzucha, świadomym oddechem, dźwiękami wysoko-wibracyjnych instrumentów rozgrzewać wewnętrzne smutki, które czekają na przytulenie.

Przy kominku i dobrej herbacie porozmawiamy o radości i lekkości życia, będziemy wspólnie medytować i uzdrawiać odrzucone cząstki nas samych. Wejdziemy razem w przestrzeń serca i obudzimy razem uśpioną radość życia.

Warsztaty podczas weekendu:


– Joga Śmiechu
– Koncert – mis tybetańskie – nepalskie, dzwonki, grzechotki, piramidy kryształowe i kamertony OM, DNA i Anielskie
– Medytacja SERCA 

Pobyt i bardzo smaczne wyżywienie w pięknych wnętrzach Przystanek Makowica 

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

Miejsce warsztatów: Przystanek Makowica

Przystanek Makowica, znajduje się w odległości 80 km od Warszawy. To wystarczająco blisko, aby dotrzeć w ciągu godziny, a jednocześnie wystarczająco daleko, by zapomnieć o zgiełku miasta i zanurzyć się w magicznej atmosferze.

 

ADRES

Makowica 79, 06-200 Maków Mazowiecki

Tylko 7 miejsc!

ORGANIZATORKI 

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Trenerka uśmiechu z serca, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia. Pomaga w uwalnianiu wewnętrznej radości i głosu, poprzez uzdrawiający oddech, śpiew i śmiech. Jest trenerką yogi śmiechu, mentorką, prelegentką na konferencjach. Łączy racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jest doświadczoną finansistką w Treasury i pasjonuje się inspirowaniem innych do życia w lekkości i obfitości. Jest również bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Jej największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami dzieci – Patrycja i Paweł.

ALA KUMMER

Mgr pedagogiki, trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca Drogą Radości i Miłości. Nazywana jest Szamanką Radości, ponieważ budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie i inne metody pracy z ludźmi doszła do jogi radości, gdzie z lekkością i śmiechem transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia. Poprzez 30 – letnią praktykę z rozwojem osobistym pozostał jej jeden wniosek: „Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?”Jest autorką poradnika „Jak stać się Słońcem”. Alina prowadzi szamańskie warsztaty radości „Świadomość serca” i sesje indywidualne. Jej zdolności jasnowidzenia są niezwykle skuteczne.

TWOJA INWESTYCJA

Akademia Radosnego Życia  Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Szczegóły i zapisy: akademiaradosnegozycia@gmail.com

NAPISZ DO NAS