WARSZTAT WYJAZDOWY

SMAK RADOŚCI W KRĘGU KOBIET

WEEKEND 8-9 CZERWCA 2019 r. 

O WYJEŹDZIE

„Smak Radości w Kręgu Kobiet” to magiczne wydarzenie podczas którego zaprosimy swoją Boskość i połączymy się z nią poprzez świadomy oddech, śmiech z SERCA oraz śpiew Duszy. Przebudzimy wewnętrzną Boginię, która otworzy nam bramę do wolności, miłości i radości. W zaciszu pięknego miejsca przy zapachu dobrej herbaty namalujemy pastelami swoje marzenia i zastanowimy się wspólnie jak je zrealizować. Głęboka praca z ciałem, taniec, bliskość i szczerość w Kręgu otworzy w nas pokłady uśpionych pasji, talentów i kreacji.

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet:

które otworzyły się na poszerzanie swojej świadomości,
– które pragną żyć w przestrzeni serca
– które chcą mieć poczucie swojej MOCY
– które pragną żyć w lekkości i radości
– które chcą oddychać pełną piersią
– które chcą nauczyć się śmiać z serca i brzucha
– które chcą uwolnić stłumione emocje
– które pragną przebywać w towarzystwie mądrych i wspierających się kobiet
– które chcą zmieniać świat poprzez swoją zmianę
– które pragną emanować kobiecością
– które chcą nauczyć się relaksować i działać z serca

 

Cały pobyt będzie w przepięknym i magicznym miejscu w Przystanek Makowica, gdzie pachnie przepysznym i domowym jedzeniem, a w ogrodzie stoją kolorowe ule.

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

Miejsce warsztatów: Przystanek Makowica

Przystanek Makowica, znajduje się w odległości 80 km od Warszawy. To wystarczająco blisko, aby dotrzeć w ciągu godziny, a jednocześnie wystarczająco daleko, by zapomnieć o zgiełku miasta i zanurzyć się w magicznej atmosferze.

 

ADRES

Makowica 79, 06-200 Maków Mazowiecki

Tylko 10 miejsc!

PROWADZĄCA

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, oferującej warsztaty stacjonarne „Uwolnij Radość i Głos” oraz warsztaty weekendowe w Kręgu Kobiet „Śmiech z SERCA w ogrodzie CISZY”. Certyfikowana Liderka Yogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, trenerka oddechu. Prelegentka konferencji edukacyjnych, współorganizatorka festiwali: Babskie Lato i Kobiecy Karnawał w ramach Akademii Kobiet Sukcesu. Warsztatowe doświadczenie zdobyła prowadząc warsztaty od 5 lat dla kobiet, studentów SGH oraz seniorów. Prowadzi indywidualne sesje w przestrzeni serca, uwalniające emocje, radość i głos w atmosferze bezwarunkowej miłości. Szkoliła się u najlepszych nauczycieli głosu: Olgi Szwajgier, Shirlie Roden, Patrizia Saterini. Ukończyła wiele szkoleń i kursów podnoszących świadomość i rozwijających umiejętności specjalistyczne i miękkie. Jest bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Prywatnie kocha życie, taniec, oddech, śpiew i śmiech. Jest również Mamą Patrycji i Pawła.

TWOJA INWESTYCJA

Akademia Radosnego Życia  Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Szczegóły i zapisy: akademiaradosnegozycia@gmail.com

NAPISZ DO NAS