WARSZTAT WYJAZDOWY

 Krąg Kobiet – Tańczące Boginie

Twórczy weekend z Yogą Śmiechu, Oddechem, Tańcem Spontanicznym, Uzdrawiającym Dotykiem i Kryształami 

WEEKEND 23-24 MARCA 2019r. 

 

Warsztaty prowadzone przez Elżbieta Dąbrowska  to Szkoła Uwalniania Oddechu, Radości i Głosu. Program opracowany jest tak, aby każda uczestniczka poczuła się wyjątkowo w pięknej przestrzeni i doświadczyła podczas warsztatów wewnętrznej radości z serca i uwalniającego oddechu i śpiewu. 

Śmiech, oddech i praca z głosem rozluźniają nasze ciało, wyciszają umysł, dzięki temu łatwiej nam skontaktować się ze sobą.

Iza (Izabell) Gryko zaprasza do magicznego spotkania z wiedzą i czuciem, które jest głęboko w Nas. Będziemy sięgać po prawdę zakorzenioną głęboko w Nas Samych od zarania dziejów. Wszystko w bezpiecznej i kochającej Przestrzeni Serca. 

Oczyścimy ciała i dusze a Kryształy będą nas wspierać i łączyć z nieograniczoną jej obfitością.

Będziemy również korzystać z jednej z najpotężniejszych technik czyli Uzdrawiającego Dotyku. 

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

Miejsce warsztatów:

Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu.

Adres:

Jaworowy Dwór
Trębki Nowe 100A
05-170 Zakroczym

http://www.jaworowydwor.pl/

PROGRAM

23.03.2019 r. (sobota)*

  

11.00- 11.30 Aromatyczna powitalna herbata i kawa
12:00 – 14:00 Uroczyste otwarcie Kręgu i Świętej Kobiecej Przestrzeni. Twoja Osobista Intencja i uzdrawiająca Mantra, Twój Kryształ Mocy – Iza i Ela 
14:00 – 15:00 Zdrowy posiłek
16:00 – 17:30 Yoga Śmiechu z medytacją Serca – Elżbieta Dąbrowska
18:30 – 19:30 Pyszna Kolacja
20:00 – 21:30 Uzdrawiająca praca z dotykiem, dźwiękiem, olejkami i kamieniami – Izabell Gryko
22: 00 Kobiece i inspirujące rozmowy przy kominku (z niespodzianką)

24.03.2018 r. (niedziela)*

 

8:30 – 9:00 Poranne ćwiczenia oddechowe i śmiechowe – Elżbieta Dąbrowska
9:00 – 10 00 Śniadanie
10:30 -12:30  Taniec z Żywiołami oraz Moc Twojej Wewnętrznej Kobiety – Izabell Gryko
13:30 – 14:30 Pyszny Lunch
15:00 – 16:00 Uroczyste Zamknięcie Kręgu – pudża wdzięczności.
16:00 Wyjazd

 

 *Program może ulec zmianie wedle uznania organizatora

ZAJĘCIA PROWADZI

 

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Trenerka oddechu, uśmiechu z serca, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia. Wspiera w uwalnianiu wewnętrznej radości i głosu, poprzez uzdrawiający oddech, śpiew i śmiech. Jest certyfikowaną trenerką yogi śmiechu, mentorką oraz prelegentką na licznych konferencjach. Prowadzi indywidualne sesje oddechowe w atmosferze bezwarunkowej miłości, podczas których zaprasza do podróży w głąb SIEBIE. Łączy racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jest doświadczoną finansistką w Treasury i pasjonuje się inspirowaniem innych do życia w lekkości i obfitości. Jest również bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Jej największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

IZABELL GRYKO

Zwykła Kobieta która w skutek życiowego „trzęsienia ziemi” wyruszyła w Drogę po Siebie biorąc swoje lęki za rękę i szukając tego co zostawiła po drodze…Wielbicielka Natury i Holistycznego Podejścia do Człowieka i Tradycji Rdzennych Kultur (min. Szamanizmu), Wszechstronna Terapeutka manualna, Promotorka Cud Dotyku i Własnego Masażu Autorskiego. Adeptka Pracy z dźwiękiem, ale także z ruchem, oddechem i Praktyką Obecności. Trenerka Rozwoju Osobistego, Adeptka sztuki Uzdrawiania Kryształami, Absolwentka Szkoły Rozwoju Osobistego dla Kobiet Kamili Derdy oraz Modułu Zaawansowanego „Świętej Seksualności”.  Ale również przede wszystkim mama dwójki żywych sreber. Specjalistka i Promotorka Naturalne i Medycyny Anty Aging (SPA z kryształami) i Naturalnych sposobów wspomagania organizmu.

TWOJA INWESTYCJA

Tytułem wpłaty: Imię i nazwisko, warsztat w Jaworowym Dworze

Akademia Radosnego Życia  Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Szczegóły i zapisy: akademiaradosnegozycia@gmail.com

NAPISZ DO NAS