WARSZTAT

„Śmiech i śpiew z serca”

O WARSZTACIE

„Śmiech i Śpiew z SERCA” to piękny 2 h warsztat, który łączy elementy jogi śmiechu, medytacji i emisji głosu.

Na warsztatach doświadczysz głębokiego wzruszenia, wdzięczności i dziecięcej radości. Między jogą śmiechu a emisją głosu planowana jest przerwa na oddech oraz pyszną herbatę i inspirujące rozmowy.

DLA KOGO

Dla wszystkich którzy pragną popracować nad swoim głosem, poznać jego dobre i słabsze strony, poznać narzędzia potrzebne do pracy nad głosem poprzez ćwiczenia emisyjne, oddechowe, artykulacyjne. Poznać nowy repertuar i wspólnie śpiewająco i radośnie spędzić czas. Otworzyć się na swoje dźwięki by móc pełniej i swobodniej korzystać z mocy swojego głosu.

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

DATA: 12.10.2019  (piątek)

GODZINY: 17.30 – 20:00

CENA: 60zł

PROGRAM

1 h Joga Śmiechu, koncert – gong, misy tybetańskie, dzwoneczki koshi i Medytacja Serca – Elżbieta Dąbrowska
15 min przerwy – wspólna herbata
1 h Emisja Głosu i śpiew z Serca – Iwona Manista – Kutryś
15 min – podsumowanie

MJESCE: 

Naturalne Centrum Zdrowia

Warszawa, ul. Grażyny 15, sala 118 na I piętrze 

ZAJĘCIA PROWADZĄ

 

ELŻBIETA DĄBROWSKA

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia. Pomaga w uwalnianiu wewnętrznej radości i głosu, poprzez uzdrawiający oddech, śpiew i śmiech. Jest trenerką yogi śmiechu, mentorką w Szkole Liderek, prelegentką na konferencjach. Łączy racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jest doświadczoną finansistką w Treasury i pasjonuje się inspirowaniem innych do życia w lekkości i obfitości. Jest również bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota”. Jej największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

Iwona Manista-Kutryś

Iwona Manista-Kutryś

Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Jonasza Kofty w Warszawie gdzie otrzymała „Kryształowy Kamerton” za autorską twórczość oraz Kobieta Roku 2018 Gminy Lesznowola w kategorii Kobieta Kreatywna za działalność w dziedzinie kultury, edukacji i twórczości. Wokalistka, kompozytorka, pedagog, z wykształcenia też aktorka. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu i śpiewu oraz studia edukacji muzycznej/artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomową dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Więcej tutaj.

ZAPISY

Inwestycja: 60 zł płatne gotówką lub na konto
Akademia Radosnego Życia ING Bank Śląski
08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Szczegóły i zapisy: 

Ela: akademiaradosnegozycia@gmail.com
Iwona: Kutrys@wp.pl

NAPISZ DO NAS