Współpraca

Naturalne Centrum Zdrowia zostało powołane do życia, aby w jednym miejscu, można było znaleźć pomoc terapeutyczną jak również zadbać o swój rozwój osobisty oraz zdobyć wiedzę jak żyć zdrowo, zgodnie z naturalnymi potrzebami organizmu unikając zbędnego cierpienia związanego ze stanem chorobowym. Dbamy o to, aby gama oferowanych metod terapii oraz przekazywana wiedza była jak najszersza. Zapraszamy więc wszystkich terapeutów, wykładowców, coachów i trenerów rozwoju osobistego do stałej współpracy. Oferujemy dobrze przygotowane gabinety na wynajem.

CUUD Coaching Oddechem jest drogą do wewnętrznej wolności i świadomego tworzenia życia. Dzięki niemu odkryjesz swoje centrum dowodzenia i doświadczasz mocy wpływu na własne życie. Nauczysz się wartościowych narzędzi i przyswoisz cenne umiejętności. Szybko zaczniesz widzieć i czuć efekty w codziennym życiu.

Strefa Soho – to dwupoziomowy obiekt 114m2  na na warszawskiej Pradze, w kompleksie Soho Factory. W pełni przygotowany do warsztatów, wykładów, spotkań biznesowych. W skład Strefa Soho wchodzi sala warsztatowa, w pełni wyposażone zaplecze kuchenne oraz łazienka ( na parterze) oraz gabinet do pracy indywidualnej z osobną łazienką i garderobą (na antresoli). 

Strefa Soho to obiekt do wynajęcia na dni lub godziny.

Strefa Soho Work &Chill out 
Mińska 25a /U15
03-808 Warszawa

Różana Rezydencja  to wytworna kraina odpoczynku i wytchnienia. Luksusowy Hotel – Różana Rezydencja Wellness zapewnia niepowtarzalne wrażenia estetyczne i zmysłowe. Od wejścia nasyca wzrok pięknem odrestaurowanych wnętrz starego Dworu Polskiego, obrazami mistrzów pędzla wielu światowych szkół, galerią mebli i drobiazgów z minionej epoki…

10 niezwykłych apartamentów, piękny salon, wygodna bawialnia, przestronna oranżeria, kameralna jadalnia jak również wygodne tarasy zewnętrzne przygotowaliśmy tak, aby w ich wnętrzach znaleźć czas na chwilę refleksji. Poczujesz się wyjątkowo i staniesz się wyjątkowy…

Niesamowite miejsce, Przystanek Makowica, znajduje się w odległości 80 km od Warszawy. To wystarczająco blisko, aby dotrzeć w ciągu godziny, a jednocześnie wystarczająco daleko, by zapomnieć o zgiełku miasta i zanurzyć się w magicznej atmosferze.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób organizujących warsztaty rozwoju osobistego dla kameralnych grup (10-12 osób), szukających miejsc wyszukanych, niebanalnych, z niepowtarzalnym charakterem. Oprócz ciszy, spokoju i przyjaznej, rodzinnej atmosfery oferujemy również miód z własnej pasieki, przetwory ze “spiżarni naszych babć”, wędliny z naszej wędzarni oraz pyszny i zdrowy żytni chleb upieczony w naszym domu.

Hotel pod Warszawą, Jaworowy Dwór, to niezwykłe miejsce na polskiej mapie noclegowej. Piękny, XVIII-wieczny dworek szlachecki został dostosowany do wysokich wymagań klientów przy jednoczesnym zachowaniu wspaniałego, zabytkowego charakteru miejsca. W dworku znajduje się restauracja, której kucharz jest znany z przygotowywania wyśmienitych potraw. To wyjątkowy hotel w mazowieckim, który warto odwiedzić!

Pałac Zdunowo to kameralne miejsce otulone rozległym parkiem, stworzone z myślą o organizacji spotkań rodzinnych i biznesowych. Pałac został zbudowany w 1910 roku jako rezydencja ziemiańska. Położony jest w pięknym, zabytkowym parku. Nasze starania, aby przywrócić mu dawną świetność i klimat lat 20-tych zostały docenione nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w konkursie „Zabytek Zadbany”. Dziś chwalony jest przez gości za przemiłą obsługę i wyśmienitą kuchnię.

Czyń tylko to co podpowiada Ci serce.

Diana Spencer