TRENERKI GOŚĆ


Pierwsze w Polsce trenerki
unikatowej metody Akademii Radosnego Życia Elżbiety Dąbrowskiej

GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza.

Prowadzenie warsztatów dla grup (dzieci, dorośli, seniorzy i osoby niepełnosprawne) w obszarze pracy z ciałem, umysłem i emocjami poprzez śpiew, oddech, śmiech i medytację.

Elżbieta Dąbrowska – Założycielka Akademii Radosnego Życia oraz autorka i nauczycielka metody GOŚĆ – Głos Oddech Śmiech Cisza.

 

elzbietadabrowska.pl | akademiaradosnegozycia@gmail.comtel. 533 770 793

 

MONIKA SYLWESTROWICZ

Trenerka GOŚĆ

MARTA SKROK

Trenerka GOŚĆ

ANNA KOKOCIŃSKA

Trenerka GOŚĆ

ania1@gmail.com

+48 533770793

MAGDALENA MAJEWSKA

Trenerka GOŚĆ

KATARZYNA ZIĘTEK

Trenerka GOŚĆ

MAGDALENA ZAWISTOWSKA

Trenerka GOŚĆ

jaszczuczek@buziaczek.pl 

+48 691 669 529

OPINIE O KURSIE GOŚĆ

 

“Moje spotkanie z GOŚCiem w Akademii Radosnego Życia Elżbiety Dąbrowskiej zapoczątkowało zmiany których cały czas doświadczam. Kurs trenerski, którą prowadzi Ela daje niesamowitą energię, błogość i radość. Ćwiczenia oddechowe i stan skupienia osiągany podczas praktyki pozwala każdego dnia stawać się bardziej pewniejszą siebie, akceptującą i radosną osobą. Podczas kursu spędziłyśmy na rozmowie z Elą wiele czasu, a ona z wyrozumiałością i cierpliwością tłumaczyła jak synchronizować ruch z oddechem, zajrzeć w głąb siebie i w sobie odnaleźć spokój, miłość, radość i akceptację. Ela nauczyła mnie też spontanicznego śmiechu i pokochania swojego głosu. Ktoś mnie kiedyś spytał , ale po co Ty to robisz, tracić czas, kto tak w ogóle oddycha, śmieje się, medytuje? Owszem może to tylko dla niektórych oddech, głupi śmiech, czy bezczynne siedzenie …ale wyobraźcie sobie jak niewyobrażalne są te oddechy i ten stan skupienia na nich , ten radosny śmiech skoro dają tyle energii, radości, szczęścia, sennej błogości które działają jeszcze na długo po tym kiedy kończymy zajęcia. Cieszę się, że GOŚC stanął na mojej drodze, to była mogę powiedzieć jedna z tych chwil która wszystko zmienia. Pozwala wzrastać, odpuszczać, doświadczać i kochać lub kochać, doświadczać, odpuszczać, wzrastać to już zależy tylko od nas samych co i jak wybierzemy.

Jeden z Mistrzów ZEN powiedział: „Wiosłuj, wiosłuj lekko po rzeki korycie. Radośnie, radośnie, snem tylko jest życie”.

Do zobaczenia ĢOŚCie i GOŚCiówy Zapraszam do współpracy i wspólnej praktyki!

Katarzyna Ziętek

Kiedy Elżbieta Dąbrowska zaproponowała mi uczestnictwo w jej autorskim kursie trenerskim GOŚĆ, nie wahałam się długo. Początkowo chciałam to zrobić dla siebie, Ela jest dla mnie przewodnikiem na ścieżce duchowego rozwoju i uczestniczyłam w wielu prowadzonych przez nią warsztatach. Ufałam więc, że odkryję coś co powinnam, że to będzie kolejny krok. Nie myliłam się. W trakcie tego cudownego pod każdym względem treningu zajrzałam w głąb siebie, odnalazłam to co naprawdę stoi za wartościami mojego serca, przypomniałam sobie o swoich marzeniach i co najważniejsze – otrzymałam bardzo cenną wskazówkę na przyszłość. Poczułam, że chcę wnosić radość i spokój w życie innych, pomagać w procesie zdrowienia i dzięki Głos, Oddech, Śmiech, Cisza wiem jak mogę to robić. Dziękuję i polecam z całego serca!
Magdalena Zawistowska

Kurs trenerski GOŚĆ u Eli Dąbrowskiej to najlepsza inwestycja na każdym poziomie.
Jest to kurs jaki od dawna chciałam przejść, ale nie było odpowiedniej osoby … i wtedy pojawiła się Ela.
GŁOS – dzięki pracy z nim nauczyłam się go poprawnie używać, mówić głośniej i wyraźniej oraz śpiewać, nie bać się wystąpień publicznych.
ODDECH – to filar, od którego wszystko się zaczyna. Moja przepona w końcu zaczęła być używana, mój oddech przestał być płytki. Oddech jest wspaniałym narzędziem, którym możemy sobie sami pomóc w trudnych sytuacjach. Na kursie nauczyłam się różnych oddechów i form medytacji. a wszystko to w kameralnej grupie, bliskich i świadomych kobiet,
ŚMIECH – podstawy jogi śmiechu, wartość śmiechu, radości, bawienie się oraz odkrywanie w sobie wewnętrznego dziecka, które  nigdy z  nas nie ulotni się, to elementy kursu, które pokochałam. Rozluźnienie i spokój, jakie daje śmiech są nieocenione.
CISZA –  najważniejszy punkt na koniec, pozostawanie w sobie, bycie tu i teraz, bez ucieczek, akceptowanie swoich myśli i emocji oraz pozwolenie im by  przepływały jak chmury na niebie.. to esencja ciszy w nas.. zatrzymanie się w tym danym momencie, bez oceniania, martwienia i porównywania.. niby wszystko takie proste, ale bez praktyki nie pójdzie się dalej.
Elementy GOŚCIA to wartości, które chcę dalej nieść… szerzyć i propagować na Świecie. Uzdrawiająca moc tych praktyk jest dla mnie oczywista, dlatego zapraszam do współpracy osoby zainteresowane pracą ze mną,
polecam z serca kurs u Elżbiety Dąbrowskiej. Stwórzmy Naszą Planetę radośniejszą i spokojniejszą,
Z miłością,
Marta Skrok

Co mi dał KURS TRENERSKI GOŚĆ?

 

Na to pytanie odpowiedź się dopiero maluje, na razie jest piękny szkic, na który będę nanosić kolory przez wiele lat i wtedy zadam sobie ponownie to pytanie. Człowiek to istota wielowymiarowa . Głos, Oddech, Śmiech i Cisza są jego integralnymi częściami . Kurs u Eli dał mi przede wszystkim świadomość i umiejętności pracy z tymi elementami w wersji terapeutycznej i rozwojowej. Każdy z nas ma nogi, ale dopiero na kursie tańca poznaje się techniki,  dzięki którym wiadomo jak się nimi posłużyć dla naszego rozwoju , dla przyjemności – wirtuozerii i lekkości nabiera się w tańcu dopiero po wielu przetańczonych chwilach.

 

Tak też sobie wyobrażam ten rozwój w pracy z metodą . Praktyka , praktyka i jeszcze raz świadoma praktyka w tych zakresach . Do tej się wzajemnie mobilizujemy w gronie prekursorek zintegrowanych wokół metody , a nad całością „czuwa”  instancja najwyższa – twórczyni metody Elżbieta Dąbrowska – w trosce o badanie nad skutecznością metody jak i kolejno rozkwitających jak róże kobiet  – bo to to idzie w parze. Nasz osobisty rozwój m.in. przez praktykę GOSCia to świadectwo skuteczności samej metody – faza testów za nami – TO DZIAŁA. Dzięki metodzie odkryłam jak bardzo transformuje i wyzwala Śmiech, jak uwalniający może być Oddech, jak kojący Głos, uzdrawiająca Cisza. Nie muszę studiować pojedynczych elementów, zrobiła to Ela – i wybrała to co najważniejsze … Praktykuję metodę codziennie – śmieję się, świadomie oddycham, śpiewam – choć głos to nie tylko śpiew, bywam w ciszy – co na razie dla mnie okazało się największym wyzwaniem. Dopiero praktyka codzienna pokazuje jak ważne to elementy. Wprowadzam elementy składowe metody podczas pracy z grupami,  śmiało przekazując wiedzę, praktykę ideę GOŚCia. Łącze metodę GOŚĆ z wypracowanymi przeze mnie podczas wieloletniej praktyki terapeutycznej rozwiązaniami – dotykiem, tańcem – w lekkości, z miłością. Metoda daje wolność, świadomość i nie ogranicza. Można są stosować wyłącznie dla własnego rozwoju ale równie skutecznie w pracy z grupą – i tedy również masz wybór – możesz stosować ją jako osobną metodę , łączyć z tym co Twoje, stosować wybrany element w razie potrzeby – uczy pracy z intuicją, wsłuchiwania się w nas – co na dany moment potrzebuje uwagi , dlatego nuda na zajęciach nie grozi …

 

Wartość zawiązanych przyjaźni podczas kursu – poza słowami – wiem jedno elementy GOŚCia  ułatwiły na pewno dotarcie do naszych najgłębszych pokładów człowieczeństwa – stąd ta bliskość , którą pragnę szerzyć w świecie –  nie tylko zintegrować elementy w sobie ale i siebie wzajemnie w miłości i lekkości.

Polecam , polecam,  polecam … Codziennie odkrywam podczas praktyki coś nowego … Jest w nas tyle elementów do integrowania – jesteśmy wielowymiarowym CUDEM …

Dziękuję Ci Elu …

Monika Sylwestrowicz

NAPISZ DO NAS