WARSZTAT WYJAZDOWY

KOBIECY KRĄG RADOŚCI W RÓŻANYM KRĘGU

18-19 września 2021r. 

 

Zapraszam Cię do Kameralnego i Radosnego Kręgu Kobiet w przepięknym miejscu w Dworku – Różana Rezydencja, gdzie pachnie różami, komfortem i obfitością.

Radosne SPA w Kręgu Kobiet to magiczne wydarzenie podczas którego zaprosimy wewnętrzną mądrość i połączymy się z nią poprzez świadomy oddech, śmiech oraz medytację SERCA.

Odnajdziesz w sobie źródło obfitości i radości, poczujesz w swoim ciele dar istnienia i zachwyt z życia.

Głęboka praca z Ciałem, Umysłem i Duszą w Kręgu Kobiet otworzy w Tobie pokłady uśpionej radości w sercu.

Warsztaty przeznaczone są dla kobiet,:
– które otworzyły się na poszerzanie swojej świadomości,
– które pragną żyć w przestrzeni serca
– które chcą mieć poczucie swojej MOCY
– które pragną żyć w lekkości i radości
– które chcą oddychać pełną piersią
– które chcą nauczyć się śmiać z serca i brzucha
– które chcą uwolnić stłumione emocje
– które pragną przebywać w towarzystwie mądrych i wspierających się kobiet
– które chcą zmieniać świat poprzez swoją zmianę
– które pragną emanować kobiecością
– które chcą nauczyć się relaksować i działać z serca
– które potrzebują otworzyć się na OBFITOŚĆ

Otrzymasz kobiece wsparcie, zaopiekowanie, naładujesz się radosną energią podniesiesz swoje wibracje i zrelaksujesz się.

 

Czeka Cię wiele atrakcji:

  • warsztaty yogi śmiechu,

  • medytacje serca,

  • relaksacyjny masaż 1h w pięknym SPA,

  • koncert fortepianowy,

  • wszystkie posiłki,

  • nocleg w przepięknym Dworku.

Dodatkowo płatny: Teraupetyczny liftigujący zabieg DRE na twarz na bazie olejku różanego

INFORMACJE PRAKTYCZNE 

Miejsce warsztatów:

Różana Rezydencja  to wytworna kraina odpoczynku i wytchnienia. Luksusowy Hotel – Różana Rezydencja Wellness zapewnia niepowtarzalne wrażenia estetyczne i zmysłowe. Od wejścia nasyca wzrok pięknem odrestaurowanych wnętrz starego Dworu Polskiego, obrazami mistrzów pędzla wielu światowych szkół, galerią mebli i drobiazgów z minionej epoki…

10 niezwykłych apartamentów, piękny salon, wygodna bawialnia, przestronna oranżeria, kameralna jadalnia jak również wygodne tarasy zewnętrzne przygotowaliśmy tak, aby w ich wnętrzach znaleźć czas na chwilę refleksji. Poczujesz się wyjątkowo i staniesz się wyjątkowy…

Adres:

Zarębów 18
99-320 Żychlin / Kutno
Tylko 100 km od Warszawy

http://rozanarezydencja.pl

ZAJĘCIA PROWADZI

 

ELŻBIETA DĄBROWSKA

Trenerka oddechu, uśmiechu z serca, współzałożycielka Akademii Radosnego Życia. Wspiera w uwalnianiu wewnętrznej radości i głosu, poprzez uzdrawiający oddech, śpiew i śmiech. Jest certyfikowaną trenerką yogi śmiechu, mentorką w Szkole Liderek, finansistką oraz prelegentką na licznych konferencjach. Pasjonuje się inspirowaniem innych do życia w zgodzie z pragnieniem serca. Prowadzi indywidualne sesje oddechowe w atmosferze bezwarunkowej miłości, podczas których zaprasza do podróży w głąb SIEBIE. Łączy racjonalistyczne teorie z duchowym odczuwaniem. Jest doświadczoną finansistką w Treasury i pasjonuje się inspirowaniem innych do życia w lekkości i obfitości. Jest również bohaterką dwóch książek „Liderki” i „Szczęście na wagę złota” oraz współautorką „Radosnej Książki”. Nauczycielka kursu trenerskiego GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza. Organizatorka wielu warsztatów stacjonarncyh i wyjazdowych.

Jej największym majątkiem jest radość z serca, a największymi Skarbami są moje dzieci – Patrycja i Paweł.

TWOJA INWESTYCJA

Akademia Radosnego Życia  Elżbieta Dąbrowska

ING Bank Śląski

08 1050 1041 1000 0092 3386 0700

Tytułem wpłaty: imię, nazwisko i warsztat w Różanej

Szczegóły i zapisy: akademiaradosnegozycia@gmail.com

OPINIE UCZESTNICZEK

 

Warsztaty wyjazdowe u Eli to niezwykła dawka luksusu, możliwość spędzenia wspaniałego czasu wśród Kobiet, niezwykła ciepła atmosfera. Praca z ciałem, masaże, pyszne jedzenie, a także zabawa, śmiech i łzy szczęścia. Polecam każdej Kobiecie, która chce spędzić niezwykły weekend dla siebie i wśród kobiecej energii.

Polecam wszystkim pragnącym pobyć w atmosferze miłości, radości, wielkiej życzliwości i ciepła. Tu możesz wzrastać w miłości.

Jeżeli potrzebujesz, żeby świat Cię przytulił, dodał Ci piękna pod każdym względem i energii na długo, dołącz do nas koniecznie.
Największe wrażenie wywarła na mnie wesoła atmosfera, wybór miejsca i osoby prowadzące zajęcia. Absolutnie nic nie ma do poprawy, może to nie jest rozwojowe, ale tak jest.

Trzeba jechać w ciemno. Było intensywnie, blisko, serdecznie, ciepło. Bycie RAZEM było dla mnie największą radością.

Wyjazd jak sen i marzenie. Czas tylko dla mnie. Pełne oddanie, zawierzenie i otulenie Miłością. Dziękuję za ten piękny siostrzany czas.

Zawsze tęsknię do tych niesamowitych chwil, pełnych szczęścia radości i miłości, spędzonych w gronie Anielskich Istot. Wracam do domu napełniona spokojem. Warsztaty odmieniły moje spojrzenie na życie i nadały mu lekkość.

Polecam wszystkim pragnącym pobyć w atmosferze miłości, radości, wielkiej życzliwości i ciepła. Tu możesz wzrastać w miłości.

Warsztaty były idealnie skomponowane. Wspaniałe miejsce, czas i osoby. Tego właśnie potrzebowałam, spotkanie z podobnymi Duszami, otworzenie się na własne emocje, na inne kobiety. Czułam się otulona i zaopiekowana.