Inspiratorium

Inspiratorium Życia Pełnią  – odkryj siebie na nowo, odnajdź wewnętrzny spokój, poczuj głęboką radość, naucz się kreować rzeczywistość  

WARSZAWA, w każdy piątek od 17:45 do 20:45 

 

O PROJEKCIE

W obecnej rzeczywistości niezwykle trudno o głębokie poczucie radości i spokoju. Aby nasz świat i nasze emocje w dalszym ciągu były w harmonii, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy być w bliskim kontakcie z sobą,  z pełnią własnego potencjału, z radosnym, wewnętrznym dzieckiem, ale także w grupie radosnych, wspierających się osób.

Dzięki temu niezależnie od sytuacji zewnętrznej, będziemy mieć spokojną pewność, że damy sobie radę w każdej sytuacji i będziemy umieli pielęgnować w sobie:

– wewnętrzną radość i miłość

– swoje mocne strony i źródła wewnętrznej siły

– twórczą, kreatywną energię

zdolność przyciągania dokładnie tych rzeczy, ludzi, zdarzeń i wartości, jakich najbardziej potrzebujemy do życia pełnią – pełnią siebie i własnego potencjału, w pełnej równowadze i harmonii pomiędzy najważniejszymi sferami życia.

Jeśli Ty także masz chęć w tym roku postawić na swój rozwój i systematyczne wzmacnianie własnej wewnętrznej siły oraz ugruntowanego poczucia radości i spokoju, zapraszamy Cię do udziału w niezwykłej wyprawie, którą nazwałyśmy Inspiratorium Życia Pełnią.

Inspiratorium Życia Pełnią będzie to podróż przez ogromną różnorodność koncepcji i metod pracy z umysłem, emocjami, ciałem, głosem i oddechem, takich jak m.in. metoda Dispenzy, zen coaching, NVC, metoda Collina Sissona, joga śmiechu, metoda Sedony i koncepcje Hawkinsa.

Podróż pełna inspirujących odkryć w atmosferze ciepła, serdeczności i życzliwej akceptacji. Czas pełen dobrych, wzmacniających emocji i skuteczne oderwanie się od COVIDowej rzeczywistości.

Biorąc udział w Inspiratorium Życia Pełnią otrzymasz w pigułce wiedzę z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz wiele praktycznych technik i narzędzi, które pozwolą Ci na poszerzenie świadomości, zainspirują Cię i zmotywują do własnego rozwoju oraz poprawy jakości własnego życia. Uzyskasz odpowiedź, jak z każdym dniem coraz bardziej żyć pełnią i świadomie kreować taką rzeczywistość, która umożliwi poczucie szczęścia i spełnienia.

Tematyka warsztatów Inspiratorium obejmuje trzy grupy zagadnień. Są to:

U

ODKRYWANIE SIEBIE I SWOICH ZASOBÓW

Odkrycie swoich talentów i najmocniejszych stron oraz życiowej misji, wyzwolenie własnego potencjału i twórczej energii z blokad i ograniczeń (metodami Colina Sissona i Sedony), inspirujące spotkania z wewnętrznym dzieckiem.

HARMONIA, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, RADOŚĆ

Techniki uwalniania zamrożonych emocji, praca z emocjami metodą zen coachingu, wykorzystywanie koherencji serca by odnaleźć spokój w sobie, świadomość własnych potrzeb i umiejętność ich komunikowania w duchu Non Violent Communication.

KREOWANIE I DZIAŁANIE WE FLOW

Świadome kreowanie swojego życia, aby móc żyć pełnią własnych możliwości oraz działać skutecznie a zarazem bez wysiłku, w stanie przepływu, wiedza o emocjach wysokowibracyjnych (na podstawie Hawkinsa i Dispenzy)

Cykl tworzy razem jedną całość, ale seminaria są od siebie niezależne – stąd jest też możliwość uczestniczenia tylko w wybranych warsztatach. Inspiratorium jest otwarte zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

AGENDA

 

Data

Prowadząca

 

Moduł I:  ODKRYWANIE SIEBIE I SWOICH ZASOBÓW

warsztat 1

25.09

Ela

Spotkaj się z wewnętrznym dzieckiem i uwolnij swój potencjał

warsztat 2

02.10

Basia

Stwórz siebie od nowa – odkrywanie swoich ograniczających wzorców zachowań i ich transformacja (metoda Colina Sissona i metoda Sedony)

warsztat 3

09.10

Gosia

Poszukiwaczki Diamentów  – czyli jak odkryć nieuświadomione talenty, a słabe strony przekuć w swoją siłę

warsztat 4

16.10

Gosia

DNA Twojej duszy – czyli jak odkryć i zdefiniować swoją życiową misję oraz znaleźć sposób na wdrożenie jej w życie

Moduł II:  HARMONIA, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, RADOŚĆ

warsztat 5

23.10

Ela

Uwolnij zamrożone emocje  – praca z głosem, sesja oddechowa, śmiech i medytacja

warsztat 6

30.10

Gosia

Mistrzostwo Wewnętrznego Spokoju – praca z emocjami metodą NVC i zen coaching

warsztat 7

06.11

Ela, Basia

Pokochaj siebie i podążaj drogą serca – zmiana swojego nastawienia z szukania miłości na zewnątrz na znalezienie jej w sobie (wykorzystanie koherencji serca).

warsztat 8

20.11

Gosia

Moje potrzeby są ważne – czyli o tym, dlaczego warto w pierwszej kolejności zadbać o siebie i jak asertywnie zaspokajać własne potrzeby bez szkody dla innych

Moduł III:   KREOWANIE i DZIAŁANIE WE FLOW (w stanie przepływu)

warsztat 9

27.11

Basia

Płyń z nurtem życia – jak żyć w przepływie i kreować życie pełne dobrostanu i obfitości na bazie wysokowibracyjnych emocji (wibracje emocji wg Hawkinsa i metoda Dispenzy)

warsztat 10

04.12

Gosia

MOC Nieograniczonych Możliwości  – czyli Motywacja Odwaga i Cel zgodny z wartościami, by móc sięgać po to, czego pragniemy

warsztat 11

11.12

Ela, Basia

Obudź w sobie ducha radości – joga śmiechu jako narzędzie transformujące nasze samopoczucie

warsztat 12

18.12

Gosia

Sztuka życia i działania w stanie FLOW  – czyli jak bez wysiłku kreować własną rzeczywistość

Zakończenie

(sobota, godziny 10-15)

19.12

Ela, Basia, Gosia

Spotkanie wigilijne – świętowanie wspólnej podróży, mapa marzeń jako kompas na następny rok oraz podsumowanie – Jak przekuć wizję w rzeczywistość: kluczowe kompetencje Kreatorki Własnego Życia

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

do do Warsztaty stacjonarne – szczegóły i regulamin:

1. Warsztaty stacjonarne będą się odbywać w kolejne piątki począwszy od 25.09. (z wyjątkiem 13.11.) w godzinach 17:45-21 (a kończące cykl spotkanie – 19.12. w sobotę w godzinach 10-15) na Mokotowie – na ul. Grażyny 15 .

2. Koszt udziału w pojedynczym warsztacie: 120 zł lub w karnecie – 100 zł (karnet obejmuje 4 dowolne zajęcia i kosztuje łącznie 400 zł) lub 85 zł (karnet na dowolne 8 zajęć wartości 680 zł)

3. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do max 15 osób

4. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca na warsztacie w momencie zakupu karnetu. Rezerwacja może zostać przeniesiona na inny warsztat najpóźniej na 2 dni przed warsztatem, z którego chce się zrezygnować. Zwrot pieniędzy w przypadku, gdyby warsztat został odwołany przez Organizatorów.

Rezerwacja warsztatów mailem na adres: smoczynska.gosia@gmail.com

TRENERKI

ELA DĄBROWSKA

ELA DĄBROWSKA

Współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowany trener jogi śmiechu i coach oddechem, finansistka i prelegentka na konferencjach podnoszących świadomość. Wspiera w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i radości. Stworzyła autorski program trenerski GOŚĆ Głos Oddech Śmiech Cisza. Swoim doświadczeniem dzieli się w książkach: „Liderki”, „Szczęście na wagę złota”, „Kobiety o kobietach”, „Radosna książka”. Jest laureatką nagrody – Diament Kobiecego Biznesu. Chętnie bierze udział w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest mamą Patrycji i Pawła.
BASIA SAWICKA

BASIA SAWICKA

współzałożycielka Akademii Radosnego Życia, certyfikowany trener jogi śmiechu, absolwentka Szkoły CUUD Coaching oddechem, organizatorka konferencji edukacyjnych dla kobiet i warsztatów jogi śmiechu, współautorka warsztatów rozwoju osobistego takich jak „Sztuka świadomego życia”, „Uwalnianie emocji i transformacja wzorców”. Aktywnie uczestniczy w różnych warsztatach i projektach, które pogłębiają świadomość i pomagają się rozwijać. Ukończyła m.in. kurs Joe Dispenzy o świadomym kreowaniu swojego życia. Prywatnie mama Marka i Małgosi.
GOSIA SMOCZYŃSKA

GOSIA SMOCZYŃSKA

Inspiratorka i propagatorka idei życia pełnią oraz sukcesu opartego na równowadze, założycielka Akademii Kobiet Sukcesu, wieloletnia trenerka rozwoju osobistego, autorka warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet, chcących poczuć własną moc i odkryć pełnię swojego potencjału takich jak „Moc Nieograniczonych Możliwości” lub „Moc Skutecznego Działania”, współtwórczyni  innowacyjnego studium przedsiębiorczości Szkoła Liderek, autorka artykułów dla Magazynu Coaching.  Szkoli i inspiruje w nurcie zen coachingu. Prywatnie mama Mai i Mikołaja.

WIĘCEJ O INSPIRATORIUM

Inspiratorium Życia Pełnią jest wspólnym nowatorskim projektem Gosi Smoczyńskiej założycielki Akademii Kobiet Sukcesu i współzałożycielek Akademii Radosnego Życia Basi Sawickiej i Eli Dąbrowskiej.

 

Inspiratorium ma na celu promowanie koncepcji holistycznego podejścia do życia opartego na równowadze.  Filozofia Życia Pełnią zakłada, że aby nam się udało takie życie wykreować, musimy mieć odpowiednie podejście do samych siebie – opierające się na samoakceptacji, znajomości własnych talentów, pasji i wartości oraz wierze we własne możliwości. 

Trenerki Inspiratorium – Basia, Ela i Gosia są dowodem na to, że zarówno właściwego podejścia do samej siebie jak i wszystkich powyższych umiejętności do życia pełnią można się nauczyć. Na swoim przykładzie przetestowałyśmy nie tylko to, że te narzędzia działają, ale przede wszystkim to, że koncepcja życia pełnią jest prawdziwa – sukces oparty na równowadze daje znacznie więcej zadowolenia i satysfakcji z życia niż sukces oparty wyłącznie na sferze zawodowej lub prywatnej, a życie pełnią to bardziej świadoma decyzja i stała praca nad jego wdrażaniem, niż wynik przypadku czy bycia wybrańcem losu.   

Moduł I:  ODKRYWANIE SIEBIE I SWOICH ZASOBÓW

Warsztat 1: Spotkaj się z wewnętrznym dzieckiem i uwolnij swój potencjał – Ela

Wiedza: Dowiesz się, kim jest w Tobie wewnętrzne dziecko, w jaki sposób nawiązać z nim kontakt, jak postrzegasz siebie w kontekście wewnętrznego dziecka i jak to wpływa na Twoje zachowanie. Nauczysz się w jaki sposób zaspakajać swoje podstawowe potrzeby emocjonalne i jak uwolnić swój potencjał.

Praktyka: Weźmiesz udział w głębokiej medytacji, podczas której spotkasz się z wewnętrznym dzieckiem. Będzie to wyprawa, aby przyjąć odrzucone emocje z dzieciństwa i połączyć się z bezwarunkową radością.

Warsztat 2: Stwórz siebie od nowa – odkrywanie swoich ograniczających wzorców zachowań i metody ich transformacji (metody: Sedony i Collina Sissona) – Basia 

Wiedza: Dowiesz się jak powstają ograniczające nas wzorce zachowań, z czego się składają, jak można je rozpoznać i jak wpływają na naszą tożsamość oraz nasze życie. Poznasz techniki i metody zmiany tych wzorców, pozwalające odzyskać spokój umysłu i harmonię emocjonalną oraz uruchomić nasz prawdziwy potencjał.

Praktyka: Nauczysz się skutecznych technik transformacji wzorców, opracowanych na bazie Metody Sedony (uwalniania stłumionych emocji) i Metody świadomego oddechu Colina Sissona.

Warsztat 3: Poszukiwaczki Diamentów – czyli jak odkryć nieuświadomione talenty, a słabe strony przekuć w swoją siłę – Gosia

Wiedza: Poznasz 6 warstw (w świadomości i podświadomości), w których ukryte są nasze talenty, uświadomisz sobie czym tak naprawdę są słabe strony i jaki potencjał w sobie kryją

Praktyka: Odkryjesz i skatalogujesz pełne bogactwo własnych talentów oraz nauczysz się przekuwać słabe strony w mocne

Warsztat 4: DNA Twojej duszy – czyli jak odkryć i zdefiniować swoją życiową misję oraz znaleźć sposób na wdrożenie jej w życie – Gosia

Wiedza: Dowiesz się czym tak naprawdę jest życiowa misja i dlaczego jej zdefiniowanie jest tak istotne

Praktyka: Weźmiesz udział w medytacji otwierającej przestrzeń serca i otrzymasz narzędzia do sformułowania swojej życiowej misji, a także jej wzmacniania i rozwijania (m.in. poprzez  „prysznic serca” i inne bardzo użyteczne techniki)

Moduł II:  HARMONIA + WEWNĘTRZNY SPOKÓJ + RADOŚĆ (praca z umysłem, emocjami, ciałem, oddechem, by wzmacniać długofalową równowagę wewnętrzną i radość)

Warsztat 5: Uwolnij zamrożone emocje  – praca z głosem, sesja oddechowa, śmiech i medytacja – Ela

Wiedza: Otrzymasz konkretne narzędzia i metody umożliwiające uwalnianie głęboko ukrytych emocji. Uwalnianie emocji prowadzi do poprawy stanu zdrowia, odblokowania naturalnych zdolności i potencjału, doświadczania poczucia spełnienia i obfitości. Zwiększysz kontakt z uczuciami, odkryjesz i uwolnisz blokady emocjonalno-fizyczne.

Praktyka: Weźmiesz udział w uzdrawiającej sesji oddechowej, nauczysz się pracy z głosem i doświadczysz mocy śmiechu.

Warsztat 6: Mistrzostwo Wewnętrznego Spokoju – praca z emocjami metodą NVC i zen coaching – Gosia

Wiedza: Dowiesz się dlaczego warto znaleźć miłość w sobie i jakie to ma powiązanie z naszym sercem. Poznasz metody, powodujące aby nasze serce było zestrojone z mózgiem (czyli było w stanie koherencji), dowiesz się jakie są korzyści dla nas płynące z uzyskania takiego stanu.

Praktyka: Nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami poprzez umiejętność odczytywania ich komunikatów, poznasz niezwykłą koncepcję „communication dance” i praktyczne sposoby na zwiększenie jakości komunikacji międzyludzkiej.

Warsztat 7: Pokochaj siebie i podążaj drogą serca – zmiana swojego nastawienia z szukania miłości na zewnątrz na znalezienie jej w sobie (wykorzystanie koherencji serca) – Ela + Basia

Wiedza: Dowiesz się dlaczego warto znaleźć miłość w sobie i jakie to ma powiązanie z naszym sercem. Poznasz metody powodujące zestrojenie naszego serca z mózgiem (czyli stan koherencji), dowiesz się jakie są dla nas korzyści płynące z takiego stanu.

Praktyka: Nauczysz się wchodzić w stan koherencji, doświadczysz jak koherencja wpływa na twoje ciało i samopoczucie.

Warsztat 8: Moje potrzeby są ważne – czyli o tym, dlaczego warto w pierwszej kolejności zadbać o siebie i jak asertywnie zaspokajać własne potrzeby bez szkody dla innych – Gosia

Wiedza: Dowiesz się, jak rozpoznawać i nazywać swoje potrzeby i uświadomisz sobie, że aby się one realizowały w Twoim życiu, musisz sobie dać prawo do własnych potrzeb. Zainspirujesz się pojęciem zdrowego egoizmu i dlaczego, dlaczego jego stosowanie w praktyce jest tak istotne

Praktyka: Nauczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i określać, które z nich są Ci niezbędne do życia pełnią, a także nauczysz się je komunikować w duchu Non Violent Communication

Moduł III:  KREOWANIE + DZIAŁANIE WE FLOW (w stanie przepływu)

Warsztat 9: Płyń z nurtem życia – jak kreować życie pełne dobrostanu i obfitości na bazie wysokowibracyjnych emocji (wibracje emocji wg Hawkinsa i metoda Dispenzy) – Basia

Wiedza: Dowiesz się jak tworzymy swoją rzeczywistość i jak stać się świadomym twórcą swojego życia. Poznasz podstawowe składniki, zasady i kroki procesu tworzenia bazującego na prawach fizyki kwantowej oraz wibracjach emocji. Dowiesz się jaki jest wpływ emocji na poziom naszej energii sprawczej w kreowaniu nowych możliwości.

Praktyka: Nauczysz się i doświadczysz medytacji, jako narzędzia do spełniania swoich intencji i kreowania życia pełnego dobrostanu i obfitości

Warsztat 10: MOC Nieograniczonych Możliwości – czyli Motywacja, Odwaga i Cel zgodny z wartościami, by móc sięgać po to, czego pragniemy – Gosia

Wiedza: Dowiesz się, co sprawia, że możemy korzystać z pełnej mocy naszych możliwości i jak w praktyce podnieść poziom naszej motywacji i odwagi w działaniu.

Praktyka: Wyznaczysz cel w zgodzie ze swoimi wartościami, poznasz sposób rozpracowywania „smoczych lęków” i tworzenia skutecznej pigułki motywacyjnej.

Warsztat 11: Obudź w sobie ducha radości – joga śmiechu jako narzędzie transformujące nasze samopoczucie – Ela i Basia

Wiedza: Dowiesz się dlaczego radość jest ważna i od czego zależne jest odczuwanie w sobie radości, poznasz drogowskazy jak być radosnym na co dzień i osiągnąć pogodę ducha. Poznasz narzędzia, które pomogą Ci podnieść  w sobie stan radości, takie jak joga śmiechu, medytacja, świadomy oddech.

Praktyka: Weźmiesz udział w sesji jogi śmiechu, ćwiczeniach relaksacyjnych oraz medytacji

Warsztat 12: Sztuka życia i działania w stanie FLOW – czyli jak bez wysiłku kreować własną rzeczywistość – Gosia 

Wiedza: Dowiesz się czym jest w praktyce skuteczne działanie w stanie FLOW 

Praktyka: Nauczysz się zastępować cel z głowy intencją z serca i świadomie, bezwysiłkowo sprawiać, że Twoje cele zrealizują się same

 

ZAPISZ SIĘ

Warsztaty stacjonarne – szczegóły i regulamin:

1. Warsztaty stacjonarne będą się odbywać w kolejne piątki (z wyjątkiem 13.11.) w godzinach 17:45-21 (a kończące cykl spotkanie – 19.12. w sobotę w godzinach 10-15) na Mokotowie.

2. Koszt udziału w pojedynczym warsztacie: 120 zł lub w karnecie – 100 zł (karnet obejmuje 4 dowolne zajęcia i kosztuje łącznie 400 zł) lub 85 zł (karnet na dowolne 8 zajęć wartości 680 zł)

3. Liczba miejsc na warsztatach mocno ograniczona (max 15 osób), zostaną zachowane następujące zasady bezpieczeństwa odpowiednie odstępy między krzesłami, dobrze wietrzona sala, praca w parach tylko w maseczkach, korzystanie wyłącznie z własnych długopisów i kubków (bądź jednorazówek), itp.

4. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca na warsztacie w momencie zakupu karnetu. Rezerwacja może zostać przeniesiona na inny warsztat najpóźniej na 2 dni przed warsztatem, z którego chce się zrezygnować. Zwrot pieniędzy w przypadku, gdyby warsztat został odwołany przez Organizatorów.